Wpis z mikrobloga

Wstyd mi za młodszą wersję siebie xD Z uwagi na obecne temperatury na zewnątrz, wyciągnęłam najcieplejszą kurtkę, którą posiadam w szafie. Za młodu przeszkadzał mi jej wygląd... Teraz też może nie uważam jej za najpiękniejszą, którą mam, ale za każdym razem, gdy wychodzę i ją ubieram, w ogóle nie marznę, jak w całej reszcie płaszczy z lepszych czy gorszych sieciówek. Dobrze, że priorytety z wiekiem się zmieniają...

Pozdrawiam wszystkie różowe paski, którym podobne myślenie nie przeszło. Marznijcie dalej
#oswiadczenie #logikarozowychpaskow
  • 4
@aypimy: sytuacja z dziś:
-temperatura oscyluje w granicach 0 stopni, odczuwalna -6
-z nieba sypie śnieg
-na przystanku czeka babeczka w futrze, spódniczce mini i trzewikach ledwo za kostkę
W aucie klima ~18 stopni, ale i tak aż mnie zatelepało z zimna od samego patrzenia. Jeżeli od tego ubioru nie zależało jej być, albo nie być ( ͡° ͜ʖ ͡°) to musi być zwyczajnie głupia...
@I_CO_TERAS Nie była aż tak brzydka, a ciepła. Cokolwiek oleju w głowie musiałam wtedy mieć najwyraźniej

@dan3k Ja mijam elementy w takim stroju, idąc na uczelnię i po kampusie... Zakładam, że to nie jest "być albo nie być" aż tylu osób, tylko nie wiem, co innego nimi kieruje ( ͡° ʖ̯ ͡°)