Wpis z mikrobloga

@Reik: co poszło nie tak? Dzień wolny od pracy, spędzony na skręcaniu nowych mebli do 1:30 :P

Dzięki wszystkim za pozytywne słowo. Postaram się to jakoś pozbierać do kupy, poszukać czy były inne (z pewnością Bohemian Grove też opiszę) i wrzucę tu link z zawołaniem.

@zasypiam: co do azbestu to propaganda sięgnęła nawet filmów, ale poszukam źródeł, bo większość pisałem z pamięci. Jeśli nie znajdę to usunę ten akapit, żeby
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania: Chyba hipotez a nie teorii? Ja nie napisałem, że wszystkie to bzdura, za to Ty wymieniłeś kilka, dodałeś "itd." i zasugerowałeś, że są prawdziwe. Z teoriami spiskowymi to jest tak trochę, jak z gościem co mówi, że jutro spadnie grad wielkości kurzych jaj, w końcu trafi ^^
Dobrze twojej niekompetencji dowodzi zdanie o chemitrails. Inny odcień niż naturalne :D Nie wiedziałem, że samoloty są częścią natury. Żadnych dowodów, zadnych sensownych
  • Odpowiedz
@amator_kwasnych_zelek: Jak się przyjrzysz to ślady po samolotach zostawiają taką "kolorową" poświatę (jak to paliwo), a że składu paliwa nie znam to piszę, że może to wpływać na pogodę (bo przecież rozciąganie takich chmur ogranicza dostęp do światła słonecznego) LUB BYĆ BUJDĄ.
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania: No ale czy to poważne takie produkowanie teoryjek z dupy? To tak jakbym powiedział, że w tym roku jest moda na żółte sukienki i one odbijają inaczej światło i może to też wpływa na klimat.
Tak można produkować tysiącami pseudologiczne wywody niepoparte żadnymi sensownymi argumentami.
Jaki % powierzchni nieba zakrywają smugi? A jaki chmury?
  • Odpowiedz
robią się z nich chmury o odcieniu innym od naturalnych

Inny odcień niż naturalne :D Nie wiedziałem, że samoloty są częścią natury


@amator_kwasnych_zelek: Imho przymiotnik "naturalnych" odnosił się w tym zdaniu do chmur, a nie samolotów.
  • Odpowiedz
A zrób mi spis teorii naukowych, które się potwierdziły, a które nie - ciekawe jaki odsetek Ci wyjdzie :P


@MagnaPomerania: śmiem twierdzić, że większość teorii naukowych się potwierdziła, bo wbrew popularnemu określeniu teoria naukowa musi mieć dowód, by w ogóle za teorię ją uznać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

że może to wpływać na pogodę (bo przecież rozciąganie takich chmur ogranicza dostęp do światła słonecznego) LUB BYĆ BUJDĄ.
  • Odpowiedz
@Dr_Snaut: Ogólnie to może nie jest skonkretyzowana teoria, ale często wiąże się z oskarżeniem o oszołomstwo - działalność masonów/iluminatów i tego typu stowarzyszeń została opisana przez historyków i jest po prostu faktem. Kształt obecnych mechanizmów państwowych i systemów politycznych jest w dużej mierze efektem ich działań.
  • Odpowiedz
też takich lubię - za 10 lat będzie kpialczym tonem oznajmiał, że "NO PRZECIEŻ TO BYŁO OCZYWISTE, WIEM O TYM OD DAWNA" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@nie_zesraj_sie: Chcesz się założyć o którąś teorię?

Imho przymiotnik "naturalnych" odnosił się w tym zdaniu do chmur, a nie samolotów.


@Diego19: Imho to właśnie jest
  • Odpowiedz
@Dr_Snaut: Z polskiego podwórka teoria spiskowa Leppera. Twierdził publicznie ze mamy w Polsce tajne wiezienie USA. Sam z tego się śmiałem ze znajomymi, wyśmiali go chyba wszyscy posłowie a dziennikarze prześcigali się w ośmieszaniu. Po pewnym czasie wszyscy jak dziwki przeszli to tematu wypłaty odszkodowań dla więźniów USA na naszym terenie. Nikt Leppera nie przeprosił, nikt nie stwierdził ze miał racje, od tamtej pory polski polityk to dla mnie gowno.
  • Odpowiedz