Wpis z mikrobloga

Cześć!

Razem ze znajomymi w kilka godzin napisaliśmy apkę, która ma za zadanie pomóc w umawianiu się na wspólne granie. Stawiasz pin na mapie, piszesz kogo Ci brakuje do teamu i publikujesz, to wszystko.
Aplikacja powiadamia ludzi z okolicy i pomaga w szybkim dogadaniu się. Z racji że pisaliśmy to podczas konkursu trwającego ledwie kilkanaście godzin, nie jest w 100% działająca, ale chcielibyśmy móc ją rozwijać, a do tego potrzebujemy Was. Pod tym postem wstawiam link, jeśli chcecie, możecie nam pomóc, wystarczy zagłosować

Jeśli uda nam się wygrać ogólnopolski etap to pozwoli nam na dalsze prace nad aplikacją i uruchomienie pierwszych wersji do testów.

Jeśli uważacie pomysł za ciekawy, macie jakieś uwagi co do tego w jakim kierunku aplikacja powinna być rozwijana, dajcie nam znać, na pewno je uwzględnimy.

Zdjęcie dla atencji :)

Link do głosowania

#promocja #programowanie #android #aplikacje #sport #pilkanozna
krystianklimek - Cześć! 

Razem ze znajomymi w kilka godzin napisaliśmy apkę, która...

źródło: comment_zTCd5Fyyd2lJpmjwHKgZKhk80LOgWOW0.jpg

Pobierz
  • 18
@krystianklimek: Co zrobić, jeżeli aplikacja będzie służyła do przyciągania we wskazane miejsce dzieci, żeby je okraść? Wykorzystywano w taki sposób niedawno Pokemon Go. Z waszą aplikacją będzie łatwiej. Taki Uber dla złodziejów i pedofilów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jedenwolny: nie rozumiesz. Oni chcą wypuścić aplikację służącą dosłownie do ściągania we wskazane miejsce pojedynczych dzieci bez kolegów.

"Poszukuję małej dziewczynki max 7 lat do wspólnej zabawy. Przyjdź sama, bo brakuje jednej osoby do gry. Przyjdź pod moje mieszkanie. Przysięgam, że mam 5 lat i nie jestem pedofilem"

Pozwolił byś pójść tam swojej młodszej siostrze albo córceczce?
@Damian1998 moim zdaniem dzieci i młodzież maja z kim grać , bawić się itd. Aplikacja będzie bardziej skierowana do ludzi troszeczkę starszych. Dwa masz pineski na mapie możesz wiec sprawdzić co tam jest itd. Raczej myślę ze będą ogłoszenia potrzebujemy 2 osob do gry sredni itd :)