Wpis z mikrobloga

@alwaysloveyou: na ali express kupisz, ale cena takiego ekranu to 160$, plus to co w serwisie za wymianę policzą. Moim zdanie nie warto, bo za 110$ kupisz sobie nowego xiaomi mi4c, który ma w zasadzie wszystko na plus względem opx. No, może poza tym, że ekran nie jest OLEDowy.
@doeros jak narazie lipa :( juz nie ma sensu chyba wiecej serwisów obdzwaniać, w każdym nie mają tych części i nie planują zamawiać :( napisałam do supportu oneplusa i czekam na odpowiedź... teraz podobno mają w Polsce autoryzowany serwis Regenersis więc jak by naprawiali mi to chociaż w Polsce. Ale cena gdzieś 500-600zł :( znalazłam jeden serwis w Warszawie który to robi - http://computer-solns.pl/naprawa-telefonow-oneplus-one-warszawa/ liczą sobie 675 zl :( patrzyłam na necie
@alwaysloveyou: taniej nie znajdziesz, skoro LCD kosztuje 140 dolców. To jest prawie 600 zł. Za darmo nikt usługi nie wykona. Też mam OPX, serwisuję iPhone'y i za mniej niż 100 zł za usługę nawet bym do tego nie usiadł, bo wymiana frontu w OPX nie jest prostą sprawą.
@konrafal:
@doeros: Jeszcze tego samego dnia co mispadl, po trzech godzinach od wyslania wiadomosci do supportu oneplusa odpisali mi i zrobili wycene. W przeliczeniu na polskie czesci plus robocizna wyszlo 350zl. :) na nastepny dzien kurier byl u mnie juz o 10 i zabral telefonik :) bedzie robiony w pierwszym polskim autoryzowanym serwisie OP - Regenersis. Do tego koszty zwiazane z logistyka 60zl. Obsluga super do tego taka szybka akcja!