Wpis z mikrobloga

@jawor44: serio jest trudno znaleźć kogoś kto te samochody ogarnia w mniejszych miejscowościach, potem jest taka opinia że francuskie to #!$%@?, ale prawda jest taka że to mechanicy, których przerastają bardziej zaawansowane samochody są #!$%@?

inna sprawa że te samochody są projektowane żeby ładnie wygladały nie żeby wygodnie je serwisować, stad np u mnie zarowke trzeba zmieniac przez nadkole xD na pewno to nie przyspozy zwolenników wsrod mechanikow
  • Odpowiedz
Być specjalistą od naprawiania i nie naprawiać tego co się najwięcej psuje. Po co nam dużo pracy i możliwości zarobku xD
  • Odpowiedz
@Dirty_Digger mniejsza miejscowość here. Padł mi czujnik położenia wału. Auto ledwo odpalało, kręciło się max do 5,2k obrotów i potrafiło zgasnąć w czasie jazdy. 3 mechaników 3 diagnozy i wszystkie złe. Dopiero kumpel mi powiedział że jak nie pali to czujnik położenia wału. Kupiłem, zajezdzam do mechanika a on mówi że zły model bo kostka nie pasuje. Pojechałem oddać do sklepu. Tam mi powiedzieli że mechanik pewnie odpinał czujnik położenia wałka rozrządu
  • Odpowiedz