Wpis z mikrobloga

@jack-lumberjack: ja pamiętam jak w rodzinie zastępczej jedrula nasmiewal się z męża jadzi że "na jego wsi do tej pory myślą że ziemia jest płaska" i widać że ten chłop to taki prosty człowiek ze wsi.
A tu mamy ludzi ogarniętych na tyle by korzystać z komputera i internetu - największej skarbnicy wiedzy jaka człowiek mógł posiadać.
I oni sami siebie ograniczają tworząc swoje bzdurne teorie. Co gorsza wierząc w nie.
  • Odpowiedz
@dizzydom: zaczytalem sie, ale szczerze mowiac jestem zawiedziony. Myslalem ze chociaz troche sie wysila ze swoimi teoriami, ale na wszystko odpowiadaja tylko "to photoshop" "wszystko mozna sfabrykowac" "konspiracja rzadow, nikt tak naprawde nie polecial w kosmos" xD
  • Odpowiedz
  • 17
@dizzydom sam jestem w takiej. 50% jest tam dla beki. Czasem nawet coś wrzuce i czytam sobie ich gownoburze w komentarzach. 3 kumpli juz #!$%@? z grupy, bo napisali cos co mogłoby wskazywac, ze nie wierzo w plaskoziemie.
  • Odpowiedz
@jack-lumberjack: Płaska Ziemia to tam #!$%@?, najlepsi są ci, co wierzą w teorię "Hollow Earth", tzn. że tak naprawdę to żyjemy wewnątrz kuli.

Albo ci od wklęsłej Ziemi, też dobre.

I ich koronny argument: buty ścierają się najbardziej na piętach i palcach, więc jest to dowód na wklęsłość Ziemi.
  • Odpowiedz
@jack-lumberjack: Wczoraj pierwszy raz usłyszałem tą teorię. Przez ponad godzinę znajomy przedstawiał mi argumenty które świadczą o tym że ziemia jest płaska i NASA ciągle wmawia nam ten kit aby mieć z tego miliony monet (WTF ?! ).
  • Odpowiedz
@lexx23: ja pierniczę, ten murzyn albo se jaja robi albo jest durny.
Jego pierwszy argument o tym, że przecież Ziemia kręci się z mniejszą prędkością wokół własnej osi niż wokół Słońca -
Ktoś biedakowi mógłby wytłumaczyć co to takiego prędkość kątowa? Albo np. zaproponować by się zastanowił dlaczego jadąc samochodem 100km/h ledwo widzi przesuwanie się względem góry widocznej na horyzoncie, a gdy przechyli głowę na bok to góra nagle jest obrócona
  • Odpowiedz