Wpis z mikrobloga

Hej!

W związku z tym że część z Was dopytywała się o cenę cacuszka z mojego poprzedniego wpisu informuję że cudo jest już na sprzedaż poprzez popularną witrynę aukcyjną ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wołam zainteresowanych: @11mariom @NiebieskaSowa @brick @Rydzu_ @marcinsa12 @theun @fotonowypochlaniacz @Dymass @ErroL @urwis69
#motocykle #motocykleboners #niemoje
przepiorka - Hej!

W związku z tym że część z Was dopytywała się o cenę cacuszka z ...

źródło: comment_rh7SFDc5gRMEmuUujnhyEfdSOAGo3iMy.jpg

Pobierz
  • 47
@enjoi: Ja nie chcę drążyć, kłócić się czy coś :( Byłem ciekawy po co - po to, żeby szkło się nie rozsypało. Zapytałem potem jak to działa.
Jestem taki ciekawy, no. Nie rozumiem dlaczego nie możesz odpisać raz.

Raz też piszesz, że to ma jakąś funkcję, raz, że to tylko stylistyka. Ja nie wiem, więc grzecznie pytam no ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@enjoi:

na #!$%@? drążysz temat tego iksa, to tylko stylistyka

W razie wypadku/zderzenia ma to zapobiec rozsypywaniu się lampy na drobne kawałeczki, co później na torze trudno uprzątnąć.


Po ostatnim zdaniu zapytałem dlaczego akurat kształt "iks". W moto z wpisu to tylko stylistyka. To zrozumiałem. Ale dałeś do zrozumienia, że na torze też używa się "iksów", ja zapytałem dlaczego.
@bocznica: Wystarczy kumplu odpowiedzieć raz, porządnie. No kurde. Dlaczego ktoś bierze się za odpowiedzi na jakiś temat, jeśli potem nie chce dalej tłumaczyć? Nie chcę tutaj siać jakiejś złej energii czy coś, w tagu warto być przyjaznym, ale chcę się czegoś dowiedzieć rzetelnie. A informacja jaką uzyskałem "Iks nakleja się na lampę, żeby się nie rozsypywała" nie trzyma się kupy.
|Jeśli Ty byś się nią zadowolił, to bardzo mi przykro. Ja
@BratProgramisty: ale kuzwa pytał po co to wiec odpowiadam. Ty piszesz tylko stylistyka wiec po prostu zawolalem od razu kazdego kto napisal, ze to tylko stylistyka i nic wiecej :)

wole zawolac jedna osobe za duzo niz za malo zeby przypadkiem potem bzdur nie bylo.
@DywanTv: ogolnie tak, sam X oznacza, ze "lampa nie dziala, nie bedzie uzywana" na niektorych torach jest po prostu zakaz ich uzywania, a jak wspomnialem nawet jesli swieci to z takim iksem nie swieci prawidlowo i nie oslepia :) na torach warto tez czesto zaklejac tylne swiatlo zeby nie dezorientowac stopem tych jadacych za nami
@DywanTv: co robi tasma? skleja. Jak zachowa sie lampa sklejona tasma? nie rozsypie sie po asfalcie/ rozsypie na jak najmniejsza ilosc kawalkow... = bezpieczenstwo na torze, szybko da sie posprzatac... czytaj ze zrozumieniem, bo juz tu to padlo
@Stitch: Dobra. Ostatnia tura. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet rzucę rysunek. Rozumiem, że fragmenty sklejone, się nie rozsypią. Ale jaki jest sens "iksa", kiedy reszta lampy jest dalej odkryta? Czyli dalej się rozsypie? Czy na torze zakleja się całą lampę? Jeśli całą, to wszystko jest absolutnie jasne już od 100 komentarzy wstecz.

No i przepraszam, że tak pytam i pytam, ale nie lubię takich niedopowiedzeń. One generują
DywanTv - @Stitch: Dobra. Ostatnia tura. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet rzucę rysunek. Rozumiem, ż...

źródło: comment_Gu9cF3U6nobyuUMtjr10ggniNrwVPEF7.jpg

Pobierz