Wpis z mikrobloga

Jak się pozbyć tych cholernych grudek jak na picrel i innych drobnych niedoskonałości takich jak rozszerzone pory? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie mam trądziku sensu stricte, mam za to grudki na brodzie i na policzkach - a konkretnie na kościach policzkowych, idą jakby "na skos". Próbowałam:

- kosmetyków drogeryjnych i aptecznych - nie pomogło ani mydło siarkowe, ani glinka, ani Eucerin,
- oczyszczania u kosmetyczki: poprawa o 50% na chwilę, później znów to samo,
- maści od dermatologa za 100 cbl - jakieś Duaki itp.
- kwasów: tak zachwalana ostatnio w internetach seria Bielendy z 10% kwasów nie usunęła problemu, maseczki z kwasem acetylosalicynowym też nie,
- domowych maseczek: ogórki, miód, jogurt, oliwa z oliwek - wygładzają i odżywiają, ale tylko tyle,
- herbatki z bratka - ponoć ładnie oczyszczają, ale nie moją cerę xD

jestem bezsilna, ale na takie "zmiany" nie mam zamiaru brać Izoteku #tradzik
n.....z - Jak się pozbyć tych cholernych grudek jak na picrel i innych drobnych niedo...

źródło: comment_5UNGC3LWnHOd6KWzavwMEIU3tYuolWQc.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@wysuszony: albo ssać mocno jakieś długie podłużne przedmioty, np banany lub ogórki, poprawiają ukrwienie na twarzy, oraz buduja mięśnie ktorych jest od groma w tych miejsach o ktorych mowisz choc sa niewidoczne
  • Odpowiedz
@AndrzejiAndrzej: wiesz z doświadczenia?
@pestis: to wcale nie pomaga
@GrzegorzSkoczylas: ok
@Antonela: dzięki, mam nadzieje, że rodzinny nie wyśle mnie do derma po receptę, masz z tym jakieś doświadczenie?
@Qrin: a na jakie kwasy? widzisz, ja zaczęłam od tej bielendy bo ma masę pozytywnych opinii w necie, próbuję też maseczek z aspiryny ale jestem dopiero po dwóch "zabiegach" - na pewno wygładzają, rozjaśniają i rozświetlają twarz, u
  • Odpowiedz
@ninakraviz: silniejsze kwasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) generalnie zluszczanie, ale pamietaj przy tym o odpowiedniej pielegnacji. no i oczyszczaj buzie porzadnie, najlepiej dwufazowo - najpierw kosmetyk na bazie oleju, pozniej na bazie wody. sorry, za krzywe pisanie, ale to z napleta.
  • Odpowiedz
@fuechsinn: jeśli chodzi o oczyszczanie to stosuje płyn micelarny, później łagodny żel, a następnie wklepuje krem Iwostin sensitia, robię coś źle?

silniejsze, tzn. ile %? zasuwać do kosmetyczki?
  • Odpowiedz