Wpis z mikrobloga

#motocykle #robieducati
Dzisiaj opowiem o przeprawie z gaźnikami. Tak na szybko. Membrany mi poszły. Obie membrany przepustnicy mają dziury. Nic dziwnego, setki kilometrów autostradą z odkręconą manetką i poszły w #!$%@?. Szukam nowych, takie same są w Yamaszce TDM850, XTZ750 i w paru innych modelach. Szkoda, że po 180zł/sztuka. Dostanę za darmo podobne od DR800, mają pasować z tolerancją 1mm. Zobaczymy :)
Z innych rzeczy ustaliłem cenę za malowanie baku, zadupka i przedniego błotnika. Czarny mat+ naklejenie logo pod klar ma mnie kosztować 400zł. Może mamy mirkolakiernika #lakiernictwo we #wroclaw lub okolicach?

Przyszły do mnie ładne breloczki. Robię małe #rozdajo. Do wzięcia 3 sztuki dla 3 osób (dla nie #pdk, jeden brelok-jedna osoba).
Zasady: nie jesteś zielonką, jesteś spod #motocykle. Sierotka losuje w sobotę 26.11 o godz. 12. Wysyłka po mojej stronie.
Pobierz n.....y - #motocykle #robieducati 
Dzisiaj opowiem o przeprawie z gaźnikami. Tak na ...
źródło: comment_T5u95cjcMjQ8lX4FX4muMSq1qos4nfgr.jpg
  • 37
Ale taguj to jako rozdajo dla #aircraftboners #lotnictwo bo po tych brelokach przy plecaku, torebce, aparacie można poznać fanatyka lotnictwa i rzeczy z tym związanych. Sama mam przy plecaku.


@Hannahalla: Nawet nie zdawałem sobie sprawy ilu fanatyków lotnictwa jest wśród motocyklistów i moich znajomych, jedziesz na zlot i w co trzeciej stacyjce siedzi kluczyk z takim breloczkiem, który można kupić w co drugim sklepie z akcesoriami moto, tak swoją drogą ;).