Wpis z mikrobloga

##!$%@? #gorzkiezale ##!$%@?
Mirki mam #!$%@? jak nigdy wcześniej.
Dwa dni temu parkowałem samochód pod blokiem i jak już zaparkowałem podeszła do mnie starsza kobieta żeby przepracować bo jej się nie podoba gdzie stoję. Spytałem w czym jej przeszkadza mój samochód i dlaczego mam przepracować. Stałem na boku, nie blokowałem ani przejścia ani przejazdu. Stałem w miejscu gdzie samochody parkowała już od kilku lat i nikt nie dostał nawet mandatu. Jak jej powiedziałem, że nie przeparkuję powiedziała, że "jak nie przeparkujesz to ci #!$%@?ę ten samochód". Samochód zostawiłem i poszedłem do domu. Dzisiaj wsiadam do samochodu i widzę takie coś jak na zdjęciu. Co można zrobić z tą sprawą. Zgłoszenie na policję coś da? Mam plan żeby sprawdzić gdzie mieszka i zgłosić tylko nie wiem czy ja znajdę. Dodam, że obok stały inne samochody i nie mają żadnych uszkodzeń.
podwawelska - ##!$%@? #gorzkiezale ##!$%@?
Mirki mam #!$%@? jak nigdy wcześniej. 
Dwa...

źródło: comment_jxbo8BlIodFsWyPDRVbgsallvJEIIe46.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@podwawelska: Jak dla mnie, sprawiedliwym działaniem było by #!$%@?ć jej łeb.

Współczuję. Mam nadzieję, ze uda Ci się coś wywalczyć, chociaż szanse są niewielkie. Może jakiś monitoring obejmuje to miejsce?
  • Odpowiedz
@podwawelska: Bez nagrania itd. to se możesz, umorzenie. Najlepiej zobacz czym ona śmiga i też jej rozjeb. Ja też mam takiego #!$%@? sąsiada, były policjant, co rusz mu się nie podoba gdzie parkowałem więc staje teraz na jego miejscu za każdym #!$%@? możliwym razem xD A ten zjeb zamiast parkować gdzie indziej to staje za mną na kopercie xD
  • Odpowiedz
@Niepolak: @Papasanbaba: @Bocislaw: To była jakaś stara dewotka (70-80 lat), która mieszka prawdopodobnie na tym osiedlu co ja, możliwe, że w tym samym bloku. Czy coś jej zrobią jak podam jej nazwisko lub miejsce zamieszkania na policji czy to też nic nie da. Bo nie ma możliwości, żebym jej nie spotkał któregoś dnia. Widywałem ją co jakiś czas z jakimś kundlem ale psu nie będę nic robił bo to
podwawelska - @Niepolak: @Papasanbaba: @Bocislaw: To była jakaś stara dewotka (70-80 ...

źródło: comment_RDM0XjV18n5Qe83spQ2JLHCONHyjgjwb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@podwawelska: ja bym zrobił tak: wziął kumpla który by udawał policjanta, poszedł do tej baby i z wymyślonym pismem, że mają ja jako sprawcę kazał oddać hajs xD do tego bym to nagrał bo na bank się przyzna w taki albo inny sposób i wtedy hyc na prawdziwą policję. A jak nie to olać benzyna i podpalic stara babe xD
  • Odpowiedz
Jestem na komisariacie i czekam. Wywieszę na klatce schodowej informację, że szukam świadka zdarzenia i może ktoś się zgłosi. Blok 11 pięter to może ktoś był w oknie akurat. Teraz czekam za kryminalnym bo oni się zajmą ta sprawa.
  • Odpowiedz
@podwawelska: No zgłosisz, policja albo pojedzie albo nawet nie. A jak pojedzie do baba powie że panie złoty ja nic nie zrobiła ja niewina narud polski szkalujo ja za wojny zyduw w piwnicy przed wermachtem ukrywałam. No i z braku świadków, dowodów umorzą sprawę.
  • Odpowiedz
@M62B44: to się wycieraczka nazywa, ale przypomniałeś mi dobrą akcję.
@podwawelska:
1. Srasz na wycieraczkę,
2. kładziesz na tym papier
3. podpalasz,
4. pukasz/dzwonisz do drzwi,
5. chowasz się
6. czekasz aż ofiara zacznie deptać ogień żeby zgasić
7. masz niezłą hecę
8. PROFIT
  • Odpowiedz