Wpis z mikrobloga

Astromirki i piloci #elitedangerous którzy twierdzą że w Elite: Dangerous nie ma jak się bawić. To nasz sposób na zabawę ( ͡º ͜ʖ͡º) Trochę długi film zrealizowany przez pilotów The Winged Hussars (Skrzydlata Husaria) - jednej z największych frakcji kontrolowanych przez ludzi w grze. Lata z nami ponad 350 pilotów!

Kofi - Astromirki i piloci #elitedangerous którzy twierdzą że w Elite: Dangerous nie ...
  • 12
@Kofi: Może i bawić się można, ale robieniem jakiś rzeczy mających wpływ na obraz gry jest już gorzej, no bo cóż takiego konkretnego ma Husaria z przejęcia tego lub innego systemu?
@deviator: przede wszystkim to że jesteśmy rozpoznawalną frakcją, jesteśmy zapraszani przez Frontiera na różne eventy, mamy własny decal w grze (a konkretnie to dwa - jeden z The Border Coalition w skład której wchodzimy a drugi Husarski) . Równie dobrze mogę spytać co masz z tego że masz kupę kasy i mnóstwo statków w grze? Gra = zabawa a że mamy jakaś opowieść z tym związaną to już nasze. My się
co masz z tego że masz kupę kasy i mnóstwo statków w grze


@Kofi: Nie mam. Mam jakieś 70 milionów, czyli nie stać mnie nawet na porządny statek, więc takie rozważania są raczej poza moim zasięgiem. I oczywiście to b. fajnie, że jest Wam fajnie, osobiście od pierwszego skorzystania z usług fuelrats jestem pod wrażeniem poziomu jaki trzyma społeczność tej gry. Nie da się jednak ukryć, że sama gra niezbyt wspiera
@gwarth zupełnie nie rozumiem twojej wypowiedzi. Mam Ci wkleić historię powstania frakcji i jakie solidne podstawy były do tego aby nazywała się tak a nie inaczej?