Wpis z mikrobloga

#allegro Mircy mam problem, kupiłem na Allegro toster z wysyłką paczkomatem. Toster odebrałem z paczkomatu następnego dnia, czyli dzisiaj. Paczka w stanie bardzo dobrym. Po powrocie do domu rozpakowuje i się okazuje że toster w środku był poprawnie zapakowany tzn w takich styropianowych bokach. Jednak toster wygląda tak jak na zdjęciu które przesyłam. Brakuje kawałka plastiku, więc można wysnuć wniosek że został on porostu w takim stanie już zapakowany. Jak mogę udowodnić że urządzenie przyszło w takim stanie? Nie pomyślałem żeby nagrywać rozpakowywanie. Ale kompletnie nie spodziewałem się że firma która ma tam z 2tysiace pozytywów takie walki będzie robić.
Pobierz maniok - #allegro Mircy mam problem, kupiłem na Allegro toster z wysyłką paczkomatem....
źródło: comment_U1ZzwSm1pzIlT8Y9rdY6kngwRzCYg7j0.jpg
  • 11
@maniok: karton powinien mieć plombę, z resztą chyba nie uważasz, że sklep sam pakuje opiekacze do fabrycznych kartoników :-) Być może połamał się już w fabryce, a nawet jeśli, to raczej osoba która paczki pakuje nie jest szefem tego sklepu, więc nie sądzę, by robili problemy.
@LordDarthVader napisałem do nich zaraz po rozpakowaniu. Dopiero po kupnie zauważyłem że na te 2tysiace pozytywów to mają z 50 negatywów więc spodziewam się że odpowie mi jakiś #januszhandlu który będzie chciał dowód na to że opiekacz aka toster przyszedł w takim stanie a nie że świgałem nim po kuchni