Wpis z mikrobloga

Russia Today: wywiad

Wczoraj skontaktowal sie ze mna dziennikarz Russia Today i poprosil o udzielenie wywiadu dotyczacego bojki w studio TWC. Wywiadu udzielilem i szczegolowo opisalem dlaczego uwazam, ze w Rosji jest zle. Dzis dowiedzialem sie, ze wywiad nie zostanie opublikowany. Przyczyny nie podano.

Skandal z moim udzialem stal sie tematem nr 1 w Rosji. Po mojej stronie opowiedziala sie naprawde potezna liczba Rosjan, co jest dla mnie milym zaskoczeniem.

#rosja #maciejczuk
tomasz-maciejczuk - Russia Today: wywiad

Wczoraj skontaktowal sie ze mna dziennika...

źródło: comment_cNJtxEA759ESLwPvws9x52H0g53mQcW1.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polacy to prostytutki, zwierzeta, powinniscie sie powiesic, polaczku dostaniesz po mordzie.


@tomasz-maciejczuk: Ale ustalmy jedno - Polacy to są prostytutki i zwierzęta. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko akurat Rosjanie są ostatnim narodem na świecie aby nam to wypominać, bo ich narodowa mentalność reprezentuje nieporównywanie większy podludzizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@smiechnasali: Polacy to prostytutki, zwierzeta, powinniscie sie powiesic, polaczku dostaniesz po mordzie. I po tym mam im grzecznue odpowiadac zeby nie daj bog sie nie obrazili? Na glowe upadles?


@tomasz-maciejczuk: i co kłamiesz? Bo ludzie na wykopie nie znaja rosyjskiego i myslisz że nie zrozumieją dyskusji? Nikt tam nie nazwal polakow prostytutkami zwierzetami czy ze powinni sie powiesic, ty to wywołałes nikt polakow wczesniej nie obrazal tylko jeden
  • Odpowiedz
@openworld: nic takiego nie powiedzieli, polecam samemu obejrzec padlo tylko zdanie ze polacy i ukraincy sprzedadza wszystko za pieniadze i ten sługus kremla wylecial bez zadnej przyczyny z tym gownem
@zio-maj: @edwTar: sprobuje dzis przetlumaczyc i wrzucic na wykop te ostatnie 5 minut programu zeby durne wykopki nie wierzyły w to co pisze ta kremlowska kukielka
  • Odpowiedz