Wpis z mikrobloga

Russia Today: wywiad

Wczoraj skontaktowal sie ze mna dziennikarz Russia Today i poprosil o udzielenie wywiadu dotyczacego bojki w studio TWC. Wywiadu udzielilem i szczegolowo opisalem dlaczego uwazam, ze w Rosji jest zle. Dzis dowiedzialem sie, ze wywiad nie zostanie opublikowany. Przyczyny nie podano.

Skandal z moim udzialem stal sie tematem nr 1 w Rosji. Po mojej stronie opowiedziala sie naprawde potezna liczba Rosjan, co jest dla mnie milym zaskoczeniem.

#rosja #maciejczuk
źródło: comment_cNJtxEA759ESLwPvws9x52H0g53mQcW1.jpg
  • 89
@zio-maj: Ja rozumiem że Ty traktujesz rosjan jako dzicz ale jeśli to sprawa służb to coś im chyba nie wyszło bo to te ruskie wyszły na buraków i wiochmenów a nie on.

3/ A jeśli wydały taką zgodę (a przynajmniej się nie sprzeciwiły) to znaczy że miał się im jakoś propagandowo przysłużyć...

Jakbyś się troszeczkę interesował to byś wiedział że nasz bohater wielokrotnie krytykował Ukrainę za tolerowanie u nich ruchów faszystowskich.
@tomasz-maciejczuk: haha, a jeszcze nie tak dawno chwaliłeś się, jak to ty nie ćwiczysz merytorycznej argumentacji. Wyzwij cały naród, że żyje w gównie, szczyty argumentacji, level pan Stonoga. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jednym się chwalisz, drugie mówisz na wizji. Jaki w tym masz interes, nie wiem, ale żebyś się nie przejechał. Bo albo masz dobre plecy, albo dobrze balansujesz nad przepaścią. Nie pierwszy zresztą raz. Widać lubisz
@tomasz-maciejczuk: ta potężna liczba Rosjan cię popiera pewnie z tej rosyjskiej nienawiści, co to im ją wpajali od małego co nie?
Nie wstyd ci teraz, że pisałeś, jak to Rosjanie Polaków od dawna nienawidzili, kiedy kilkanaście lat temu Polacy byli najbardziej lubianą w Rosji nacją?
Wyjaśnij dlaczego no name jakim jednak jesteś (mimo jako takiej popularności na wypoku) jest zapraszany do ruskiej tv.


@Ostatni-zbieracz-prondu: Nie wiem jak sam opis, ale zdjęcia przecież nie są fałszywe :) Polecam innym fanom tego Pana, ciekawa i nieprzypadkowa historia od młodych lat. Jak ktoś #!$%@? na obozy paramilitarne w Moskwie to raczej nie jest zwykłym typem ;)

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=244213739082166&id=218251225011751
Polacy to prostytutki, zwierzeta, powinniscie sie powiesic, polaczku dostaniesz po mordzie.


@tomasz-maciejczuk: Ale ustalmy jedno - Polacy to są prostytutki i zwierzęta. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko akurat Rosjanie są ostatnim narodem na świecie aby nam to wypominać, bo ich narodowa mentalność reprezentuje nieporównywanie większy podludzizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@smiechnasali: Polacy to prostytutki, zwierzeta, powinniscie sie powiesic, polaczku dostaniesz po mordzie. I po tym mam im grzecznue odpowiadac zeby nie daj bog sie nie obrazili? Na glowe upadles?


@tomasz-maciejczuk: i co kłamiesz? Bo ludzie na wykopie nie znaja rosyjskiego i myslisz że nie zrozumieją dyskusji? Nikt tam nie nazwal polakow prostytutkami zwierzetami czy ze powinni sie powiesic, ty to wywołałes nikt polakow wczesniej nie obrazal tylko jeden typ powoedzial
@openworld: nic takiego nie powiedzieli, polecam samemu obejrzec padlo tylko zdanie ze polacy i ukraincy sprzedadza wszystko za pieniadze i ten sługus kremla wylecial bez zadnej przyczyny z tym gownem
@zio-maj: @edwTar: sprobuje dzis przetlumaczyc i wrzucic na wykop te ostatnie 5 minut programu zeby durne wykopki nie wierzyły w to co pisze ta kremlowska kukielka
@wiecejnizjednozwierze: "nikt wczesniej nie obrazal" - skoro nie obraza Cie nazywanie prostytutka zwierzeciem i nawolywanie do powieszenia sie to ok.. i jeszcze ssiesz u amerykanow( ͡° ͜ʖ ͡°) prawdziwy jezyk milosci.


@tomasz-maciejczuk: przeciez w tym programie nic takiego nie mówili, jak tak mowili do ciebie w innych programach to mogles ich tam poobrazac a nie tutaj rzucac z dupy gownem