Wpis z mikrobloga

@OdyniecBojowy: dauny to nie, wcale takie głupie nie są. Wyobrażasz sobie, żeby dauny polowały w stadach i miały taką hierarchię i w ogóle system sprawowania władzy... Zresztą w sumie może mają, nie wiem, ale nie sądzę. Wilki są jakie są, robią co mogą żeby przetrwać i nie idzie im tam strasznie źle. Pomijając tam, że człowieka nie ruszą cipy jedne.
  • Odpowiedz
@OdyniecBojowy: Słuchaj ja bardzo szanuję dziki. Popytaj ludzi co mnie znają osobiście. Każdy ci powie, że co jak co ale dziki to szanowałem ZAWSZE. W pierwszej liceum zbierałem karty do Magica z dzikami. A nawet nie grałem zielonymi. Ale nie podoba mi się, że obrażacie tu wilki bo wilki też szanuję...
  • Odpowiedz
@OdyniecBojowy: To jest autentyczna historia teraz. Mieszkam w Sopocie ale nigdzie tam blisko lasu, bardziej przy plaży. I kiedyś rano #!$%@? na kolejkę SKM bo na uczelnie trzeba. Jest jakoś po 7 rano. I kurde co widzę na mojej ulicy? Ano dzika. Radośnie sobie #!$%@? w stronę plaży. Powiedziałem "o #!$%@?, dzień dobry Panie Dziku" i dzik minął mnie beztrosko a ja udałem się na zajęcia.
  • Odpowiedz