Wpis z mikrobloga

UWAGA!! Rosjanie szpiegujo mirko i tłumaczą całe dyskusje wykopków na swoim forum!

Pare dni temu Maciejczuk napisał posta o swoich wrażeniach o Rosji klik.Jego wpis wraz z setkami komentarzy zwykłych wykopowiczów został przetłumaczony na rosyjskim forum. Poszukajcie sie, moje komentarze sa przetłumaczone.
I to jest własnie ciekawostka.
Niby Rosjanie sie Polska nie interesują (sami tak mówią i prorosyjscy Polacy za nimi powtarzają) a już w niejednym miejscu widziałem tłumaczenia teksów i komentarzy z polskich portali. Robią to tam zarówno jakieś fora (niektóre od lat) jak i duże portale. Nawet RT to robi.
U nas niby żyją Rosją a widzieliście żeby ktoś cięgiem setki komentarzy z rosyjskiego forum gdzieś tłumaczył?
Tutaj link do rosyjskiego forum KLIK. Maja tam cały dział o Polsce, ale nie chce mi się grzebac.

PS. Ciekawe, który wykopek pisuje na tym rosyjskim forum.

Jak ktoś zna rosyjski to jest dział o Polsce na tym forum. Grubo ponad 1000 tematów. Nie chce mi sie w tym za bardzo grzebać, ale widze sa teksty o "AK która zajmowąła sie mordowaniem Żydów". Ciekawe, ze w tekscie "Amria Krjaowa i Holocaust'' najwiecej napisano o pogromie w Jedwabnem. Pewnie Rosjanie tak jak Ukriancy wszystko zrzucaja na karb AK, nawet jeżeli ta już nie istniała.
Ciekawy jest tez temat, gdzi Rosjanin twierdzi, że nie słyszał nigdy aby Rosjanie albo Sowieci poniżali polska flage i Polacy dla celów propagandy robia filmy w ktorych podstaiweni Polacy udaja Rosjan i niszczą polska flagę. I dodał screena z filmu Katyń gdzie czerowoarmisci rozrywaja polska flage.
Jeszcze postawił idotyczna tezę, że Polacy boją sie zaprotestować gdy brytyjscy kibole zdeptali polska flage bo rzekomo tylko na Rosjan szczekamy. A przecież wtedy poszła notaz ambasady w Londynie.
Przypuszczam, że wiele ciekawych rzeczy o nas jest na tym forum.

Tutaj link do polskiego działu forum- sovremennaya-polsha

@RocketQueen
@Heninger

#rosja #ukraina #neuropa #4konserwy #ruskapropaganda
szurszur - UWAGA!! Rosjanie szpiegujo mirko i tłumaczą całe dyskusje wykopków na swoi...

źródło: comment_5QyHHItpvNpnI4gde2aLd6ZZIxCkir8P.jpg

Pobierz
  • 127
@lewacka_hipokryzja: No, to gratuluję bardzo dyplomatycznej odpowiedzi -.-

rozumiem, ze nie dopuszczasz mysli iz wszystko jest dla celow wewnetrznych by ukazac wykop +- wiernie, a trole zmoderuja odpowiednio.


@ggg937: Możliwe. Ale wolę ruskiego rtolla który nieudolnie trolluje polszczyzną z translatora, niż gombo-zielonki, które wywołują raka mózgu swoimi postami.
@szurszur: Proponuję rozpocząć trochę trolling, a trochę edukację o #lgbt i pisać pozytywne rzeczy o gejach, lesbijkach i trans. Nasi się trochę poduczą, że to nie choroba, Ruskie się poduczą, że to też ludzie, a autor zgnije w sztumie za homopropagandę (w Rosji jest to karalne, jakie to szczęście, że Polska jest na tyle normalna i nie kara za bycie po prostu sobą).
@szurszur o lel ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ciekawe czy po ty co tam pisałem, teraz bym dostał pozwolenie na wjazd do miasta zamkniętego? Byłem rok temu w Siewiersku, ale już nie pracuję w tej firmie co robiła instalacje na wschodzie.
@szurszur: Jakieś dziwne forum, tylko adminka postuje tłumaczenia antyruskich (z tego co widzę?) tekstów, a ci w komentarzach próbują jakąś ''ripostę'' napisać. Takie macanie się po pisiorach trochę, bo raczej wszyscy są jednego, "słusznego" zdania.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)