Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W lipcu poznałam chłopaka, też lvl 22. Po pewnym czasie zaczęliśmy się ze sobą umawiać, a ja prawie od samego początku miałam wrażenie, że to ktoś idealny dla mnie. Podobne zainteresowania, ten sam kierunek studiów, identyczne spojrzenie na świat. Mogliśmy rozmawiać godzinami, dosłownie nigdy nie miałam go dość. On cały czas się mną zachwycał, ja nim, wszystko było jak z bajki przez kilka ostatnich miesięcy.

I tutaj zaczyna się problem, bo najwyraźniej za bardzo dałam mu do zrozumienia, że chciałabym stworzyć z nim poważny związek. On chyba poczuł się zbyt pewnie i przestał się starać. Zamiast radości, że się spotykamy, słyszałam tylko, że nie ma dzisiaj czasu i za chwilę musi wracać do domu. Widywaliśmy się raz na dwa tygodnie. Powiedziałam mu, że mi to przeszkadza i rani mnie takim zachowaniem. W zamian dostałam odpowiedź, że wymyślam i za bardzo się przywiązałam.

Czy "nie chcę się bardziej angażować" to synonim "póki co jestem z tobą, bo mam łatwe ruchanko, ale gdy znajdzie się ktoś inny, to odejdę, a ty nie będziesz mogła mieć pretensji, bo przecież niczego nie obiecywałem"?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
  • 52
  • Odpowiedz
@little_black: @AnonimoweMirkoWyznania: w sumie zależy od tego co to znaczy nadmierne i kiedy czujesz, że przeginasz pałę
Ja chyba jestem dziwny, bo myślę, że okazywanie drugiej osobie jakiegoś nią zainteresowania to tylko i wyłącznie zaleta. Nie czaję takiego olewania na siłę. Jak widzę, że ktoś nie chce trzymać ze mną kontaktu (i tutaj nie chodzi już nawet o różowe, ale także o kumpli) to odpłacam mu tym samym,
  • Odpowiedz
Jak widzicie się raz na dwa tygodnie i on zachowuje się w ten sposób, to mam dla Ciebie złą wiadomość. Prawdopodobnie jesteś pierogiem na boku. Być może jednym z wielu...
  • Odpowiedz