Wpis z mikrobloga

Właśnie wydałem prawie 1500zł na bilety na koncert Ayreon w Holandii w przyszłym roku dla mnie i różowego xD To trochę kłopotliwe, bo jestem biedakiem z Polski Ź, ale i tak muszę tam być i zobaczyć to na żywo, więc przechodzę na dietę czokoszokową xD

Ale strasznie się jaram, udało mi się kupić bilety, które wyprzedały się w niecałą minutę i zobaczę chyba największe nagromadzenie utalentowanych ludzi na jeden scenie jakie tylko można sobie wyobrazić :D Dawno nie byłem tak podekscytowany i niesamowicie się cieszę :D

#ayreon #rockprogresywny #progrock #metalprogresywny
kontra - Właśnie wydałem prawie 1500zł na bilety na koncert Ayreon w Holandii w przys...

źródło: comment_QCZ75ZybCqHXMyk83rtebfH4cXRSigSD.jpg

Pobierz
  • 14
@Suheil-al-Hassan: w sumie to nawet dwa razy ten sam koncert, dzień po dniu. Ja mam straszny odpał na punkcie muzyki, na wielu koncertach byłem i w różne miejsca jeździłem, ale to będzie chyba największe przeżycie w moim życiu, więc uznałem, że nie ma co żałować kasy ;)
@Szaber: jakbyś siedział w klimacie rocka/metalu progresywnego, to byś znał ;) Generalnie to nie jest zespół tylko raczej projekt autorstwa pewnego faceta, w którym gościnnie bierze udział wielu wokalistów i instrumentalistów z różnych zespołów. To istniało tylko w formie albumów, nigdy nie było koncertów - właśnie z powodu dużej liczby zaangażowanych artystów. I w końcu będzie koncert - na scenie wystąpi 16 wokalistów, z czego większość to absolutnie najwyższa światowa półka
@panuszjeniadze: mam.

Floor Jansen - Nightwish
Russell Allen - Symphony X
Damian Wilson - Threshold
Hansi Kürsch - Blind Guardian
Tommy Karevik - Kamelot
Anneke van Giersbergen - The Gentle Storm
Marco Hietala - Nightwish
Jonas Renkse - Katatonia
Mike Mills - Toehider
Marcela Bovio - Stream of Passion
Irene Jansen - Ayreon
Robert Soeterboek - Star One
Edward Reekers - Kayak
Jan van Feggelen - Ayreon
Magali Luyten - Nightmare
@Aarne: @lubie_samochody: no ja mam trochę narąbane pod względem koncertów, więc na takie rzeczy muszę jeździć, chociaż serio nie zarabiam żadnych kokosów i to dla mnie duży wydatek xD Byłem też na The Theater Equation rok temu w Rotterdamie (sceniczna adaptacja The Human Equation), więc wiem, że warto.

Na piątkowy koncert jeszcze chyba są bilety - odkładać kasę do skarpety i jechać! ;)