Wpis z mikrobloga

Nagranie topiących się niewinnych ludzi, a wykopki mają ubaw po pachy:

-Ojoj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-Wspaniały widok. Dzień od razu lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-Pozytywnie.
-Szkoda że to nie Rosyjska łódź ( ͡° ͜ʖ ͡°) zapewne było by ciekawiej, acz przyjemnie sie ogląda jak toną
-Gdzie te kobiety z dziećmi?! (powtórzone z 10 razy. Naprawdę ma to wielkie znaczenie - ale wiecie taka beka, że hehe lewacka propaganda)
-Bardzo mi to wszystko jedno
-Titanic. Wersja niskobudżetowa.
-widzisz synku? tak wyglada selekcja naturalna
-Inżynierowie chyba źle policzyli statykę pontonu
-Ale jak to... Inżynierowie nie potrafią pływać? (,)
-Gdzie są rekiny kiedy są potrzebne?
-nie żal mi ich. Czy to grzech?
-#!$%@? perfekcyjnie
-Biedne kobiety i dzieci z Syrii xD
-Co te google #!$%@? :D
-Niech ginooooo!!!! xD
-Nic się nie stało

Polskie prawactwo ma już tak wyprane mózgi, że dużo się nie różni od banderowców czy innego bydła. A potem będzie płaszcz, że ktoś ich nazwał faszystami.
To nawet nie faszyzm, a zwykł neo-nazizm, bo jak inaczej nazwać cieszenie się ze śmierci bezbronnych ludzi?

#shitwykopsays #prawackalogika #bekazprawakow #neuropa
  • 31
  • Odpowiedz
@Clefairy: No ale sam przyznaj że im nikt nie każe płynąć do Europy, UE głupio robi bo zamiast wysłać pomoc tam, to oni chcą ich tylko rozlokowywać po Europie. Kluczowe jest to żeby wrócili do siebie i naprawiali tam sobie kraj, a nie brali od nas zasiłki, co nie?
  • Odpowiedz
@Clefairy

"sam nie jestem entuzjastą przyjmowania uchodźów"


A ja odwrotnie: jestem zwolennikiem przyjmowania uchodźców z Syrii (i innych obszarów objętych wojną), ale przede wszystkim tych prawdziwych uchodźców, a nie imigrantów ekonomicznych.
  • Odpowiedz
  • 27
@Clefairy te yntelygentne inaczej wykopki nie wiedzą o istnieniu Międzynarodowej Konwencji o poszukiwaniu i ratownictwie morskim, sporządzonej w Hamburgu dnia 27 kwietnia 1979 roku (Dz. U. z 1988 r. Nr 27, poz. 184), zwanej „Konwencją SAR“ ogólnie wykopki to w wielu przypadkach bydło w najgorszym wydaniu ale mniemanie o sobie z wyższej półki
  • Odpowiedz
@ration Sam napisałeś, że jesteś przecieko imigrantom ekonomicznym, czyli też przeciwko Polakom wyjeżdżającym za granicę, w celu polepszenia swojego bytu.
  • Odpowiedz
@Kummernis

"Sam napisałeś, że jesteś przecieko imigrantom ekonomicznym"


Kłamstwo, nie napisałem tak. Napisałem przede wszystkim uchodźców (którzy uciekają przed wojną, jak napisałem w następnym akapicie).
  • Odpowiedz
@ration ale wg fragmentu z kursywą nie jesteś za przyjmowaniem imigrantów ekonomicznych

A ja odwrotnie: jestem zwolennikiem przyjmowania uchodźców z Syrii (i innych obszarów objętych wojną), ale przede wszystkim tych prawdziwych uchodźców, a nie imigrantów ekonomicznych.
  • Odpowiedz
@Clefairy: Tak tylko przypominam, że bardzo duży odsetek użytkowników tego portalu deklaruje się jako wierzący katolicy, nie przeszkadza im to jednak w pluciu jadem i cieszeniu się z czyjejś śmierci.
  • Odpowiedz
Dlatego właśnie jestem przeciwko anonimowości w sieci :)


@duskhorizon: A ja jestem przeciwny temu stwierdzeniu. Dzięki Bogu internet jest jednym z tych miejsc w którym można napisać rzeczy, których nikt by z imienia i nazwiska raczej nie podpisał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozwala to ocenić prawdziwe nastroje społeczne, a nie udawanie ''bo co ludzie powiedzą''. Zobacz na hejt na Facebooku - rzadko kiedy ludzie hejtują ze
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: Nie wstydzę się swoich poglądów, nigdy nie mówie czegoś 'bo ludzie powiedzą'. Sądzę, że do tego powinno się dążyć w życiu.

''bo co ludzie powiedzą''

Akurat na internetach mnóstwo lemingów podąża za tłumem i piszę pierdoły tylko by zdobyć poklask. Ile razy spotykając się z jakims hardym prawackim śmieciem z wykopu słyszałem 'eee ja to tylko dla beki' 'eee bordo trzeba było nabić' etc.

Także tego :)
  • Odpowiedz