Wpis z mikrobloga

Nagranie topiących się niewinnych ludzi, a wykopki mają ubaw po pachy:

-Ojoj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-Wspaniały widok. Dzień od razu lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-Pozytywnie.
-Szkoda że to nie Rosyjska łódź ( ͡° ͜ʖ ͡°) zapewne było by ciekawiej, acz przyjemnie sie ogląda jak toną
-Gdzie te kobiety z dziećmi?! (powtórzone z 10 razy. Naprawdę ma to wielkie znaczenie - ale wiecie taka beka, że hehe lewacka propaganda)
-Bardzo mi to wszystko jedno
-Titanic. Wersja niskobudżetowa.
-widzisz synku? tak wyglada selekcja naturalna
-Inżynierowie chyba źle policzyli statykę pontonu
-Ale jak to... Inżynierowie nie potrafią pływać? (,)
-Gdzie są rekiny kiedy są potrzebne?
-nie żal mi ich. Czy to grzech?
-#!$%@? perfekcyjnie
-Biedne kobiety i dzieci z Syrii xD
-Co te google #!$%@? :D
-Niech ginooooo!!!! xD
-Nic się nie stało

Polskie prawactwo ma już tak wyprane mózgi, że dużo się nie różni od banderowców czy innego bydła. A potem będzie płaszcz, że ktoś ich nazwał faszystami.
To nawet nie faszyzm, a zwykł neo-nazizm, bo jak inaczej nazwać cieszenie się ze śmierci bezbronnych ludzi?

#shitwykopsays #prawackalogika #bekazprawakow #neuropa
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wstydzę się swoich poglądów, nigdy nie mówie czegoś 'bo ludzie powiedzą'. Sądzę, że do tego powinno się dążyć w życiu.


@duskhorizon: No dużo ludzi tak myśli, ale są między nami tacy ''co ludzie powiedzo'' ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mnóstwo lemingów podąża za tłumem i piszę pierdoły tylko by zdobyć poklask.


@duskhorizon: A to też prawda. No są pewne tematy śmieszkowe w internecie, a
  • Odpowiedz
@Clefairy: Skad wiesz, ze niewinnych, to po pierwsze. Po drugie, gdzie te kobiety i dzieci, bo na wyborczej i w tvn mówili, że...
Po trzecie dodaj jeszcze mnie, tam mojego komentarza brak, ale sie dopisze:

W koncu jakies dobre wiesci. Dziwne, ze ciapaki im nie pomogly, prawo morskie mowi jasno co nwlezy zrobic.
Pewnie to jacys podli rasisci byli.
  • Odpowiedz
@Kummernis

"wg fragmentu z kursywą nie jesteś za przyjmowaniem imigrantów ekonomicznych"


Wg zacytowanego fragmentu jestem przede wszystkim (przede wszystkim oznacza W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI) za przyjmowaniem uchodźców uciekających przed wojną - i, jak napisałem w 2 akapicie, takich uchodźców należy ściągać AKTYWNIE.
  • Odpowiedz