Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na wstępie mówię, że to co piszę, jest na poważnie! Chłopak siostry chodzi do niej około 1,5 roku, mają po 19 lat. Mnie (jej brata, 25) zawsze olewał, nigdy nie przychodził do mnie, nie mówi cześć, nic, mimo że nawet mamy pokoje na przeciwko, zawsze prosto do niej i siedzieli zamknięci w pokoju. Wracali w nocy o której im się podobało budząc cały dom (rodziców, mnie) i taka sytuacja była od dawna. Rodzice nie byli z tego faktu zadowoleni ale na to pozwalali. Niedawno byli gdzieś, wrócili o 3.30 w nocy. Oczywiście pobudziliśmy się. Aż do 4 rano były dyskusje. Gdyby nie to, to może przymknął bym oko, ale nie. Wkurzyłem się, wszedłem do nich do pokoju i spytałem się, czy są sami w domu, czy to jest dobra pora na dyskusje. Wyleciał do mnie z tekstem "idź już spać gościu". Następnego dnia, jak wróciłem do domu on już był u siostry. Zjadłem i poszedłem do siebie. Oni za chwile gdzieś wychodzili, siostra poszła do łazienki, a on wszedł do mnie do pokoju (siedziałem "na komputerze") z tekstem, "a ty k*a jeszcze raz wejdziesz do siostry pokoju to inaczej będziemy gadać". Nie spodziewałem się kompletnie że przyjdzie, przecież nigdy tego nie robił. Wstałem i pytam go czy to do mnie, on że tak, zaczął mnie przepychać czołem (a jest wyższy o jakieś 1,5 głowy ode mnie), odepchnąłem go a on rzucił się na mnie z pięściami. Nie mogłem sobie na to pozwolić (w sumie, obrazę, groźbę i to we własnym pokoju) też próbowałem atakować, ale fizycznie nie miałem szans. Był chamski, pytał co bym mu zrobił gdyby puścił sobie muzykę o 4 rano, mówił że ja jestem niepełnosprawny umysłowo. Rozdzielała nas moja mama i siostra. Był pewny siebie, czuł się jakoś "wyższy" w nie swoim domu i w sumie to chyba urażony tym że zwróciłem IM uwagę. Tata wrócił z pracy. Przyjechał razem ze siostrą się spowiadać przed rodzicami i oczywiście kłamał i został na tym przyłapany przez mojego Tatę, dziś rozmawiał z nim przez telefon (on sam chciał rozmowy!!) i drugi raz nie był wiarygodny. Rodzice trzymają moją wersję, Siostry całymi dniami nie ma w domu, jest u niego, obstawiam, że ustalają wspólną wersję. Powiedziała do mnie i taty, że dobrze, że wp***l dostałem. Mam podbite oko, uszkodzony nos, siwe ucho i głowę za uchem. Siostra go broni cały czas, i pewnie jeszcze przyjedzie się tłumaczyć po raz trzeci przekonywać do swojej wersji której nikt nie może potwierdzić (tak, bił mnie przy mojej Mamie). Nie czaję gościa, czego on jeszcze oczekuje w naszym domu, nie rozumiem siostry, że go popiera i broni. Co robić ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: ja bym mu za ten pierwszy tekst to z chaty #!$%@? i miałby wilczy bilet, ale skoro tak nie zrobiłeś to gadaj z rodzicami nie moze jakiś patol do ciebie przychodzić i ci grozić.

Edit doczytałem ze ci #!$%@? - dziwne ze twój ojciec nie zadzwonił na policję i nie zakaz mu wstępu. Niech twoja siostra sobie z nim pierdoła sie po motelach a nie w domu.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania O kurde, po co napisales pierwsze zdanie, wolałbym myśleć ze to pasta...
Ja też nie jestem duży no ale 19lat a 25to taka różnica gdzie ten pierwszy ledwo przestal byc dzieckiem, a drugi zaczal być facetem więc nie wyobrażam sobie jak Cię poskladał dS
No i po drugie, po tym zwróceniu uwagi i jego tekście żebyś poszedł już spać, to powinien dostać w zęby albo chociaż ostrzeżenie żeby sobie nie
  • Odpowiedz
@richmotherfucker: @swiwelec: @Ryksilnika: wyjaśni mi któryś co ma wiek do zdolności #!$%@?? Że niby wyższy level i więcej punktów do ataku, defa i +50% szans na criticala? Ja to zawsze myślałem że wzrost i masa mięśniowa dają przewagę a tu się okazuje że życie to MMORPG i trzeba sobie krafcic dobre itemy i dobrze rozdawać skill pointsy.
  • Odpowiedz
zgłoś typa na policję, a wasz ojciec powinien mu #!$%@?ć.


jak czytam te "pomocne" komentarza to głowa mi już zwisa tak samo jak ręce...

Sam mu #!$%@?. Policja ?, czy Ty już nie masz w sobie ani kszty męskiego honoru ?.

a jak nie dajesz rady poważnie, napisz na priv
  • Odpowiedz
@Pan_Mirek no nie wiem, ja mam 19 i widzę jak wygladaja znajomi 23-27, co prawda znam tez z 2 razy wiekszych od siebie 17 latkow wiec... nie ma reguły. No ale nie mów że facet się nie zmienia po 18
  • Odpowiedz