Wpis z mikrobloga

#bitcoin #kryptowaluty

Pytanie do Bitexperta czyli @pawlo74 odnośnie #etc. Kupować już, czy jeszcze czekać na dno?
Pytam, bo zdajesz się być prawdziwym ekspertem od inwestowania w ETC.
Z tego, co pamiętam wytrwale kupujesz "dno" gdzieś od ceny 0.003 czyli ponad 250% drożej. Jesteśmy jakieś -60% od kiedy ogłaszasz dno. Czyli rozumiem, że STOPLOSSy masz dość dobrze rozkminione?( ͡º ͜ʖ͡º)
Możesz być tak uprzejmy i podać aktualne SL dla #etc no i daj znać, czy już kupować czy czekać poniżej 0.0011?

Barry Sillbert sprzeda jak ETC będzie droższe od ETH. Kiedy to będzie i czy w tym universum?

Chcę kupić ale bardzo proszę o te stoplossiki i to takie tight ale z poprawką na małe fake wyjścia, bo nie chcę być bagholderem ETC jak szanowny kolega, widać było dziś jak to bardzo na nerwy szkodzi.( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Z góry dzięki za pomoc i obiecuję ładnego tipa na piwko, czy to w #eth, czy #etc, czy #btc czy w czym kolega woli (mogą być tokeny na #eth jak #golem czy #singularis i inne).

Pozdrowienia.
Pobierz Wymazywanie - #bitcoin #kryptowaluty

Pytanie do Bitexperta czyli @pawlo74 odnośnie...
źródło: comment_A24sZ9xmp0HEa1EfGdPDtzmj2YjfbEFI.jpg
  • 35
@Wymazywanie: Słuchaj, a dlaczego nie pomyślisz w ten sposób. ETH jakj wiadomo było podatne na SPAM , ataki itd dlatego też na dniach będzie kolejny fork. Jak wiadomo ETC nie robiło żadnych forków. Ale skoro nie robiło forków to obarczone jest takimi samymi słabościami i błędami jakimi było obarczony ETH sprzed forków. Więc jaki widzisz powód do zakupów ETC oprócz tego że jest niezależny od Vitalika ? ETC musiało by wykonać
@Wymazywanie: spytaj @S_Rybka: ona ma biznes i kopie chmurce, to kopalniany krezus, dobrze pogadasz to cie wciągnie, jeżeli masz problemy finansowe. Swoją drogą to nie sądziłem, że aż tak słabym handlarzem jesteś, że musisz prosić o rady w internetach.
@pawlo74: A rozumiem. Czyli już nawet nie chwalisz się tym co przeczytasz na EN i podajesz jako swoje przemyślenia ? Szkoda, kolejny specjalista się wyłamał. Jak rozumiem brak tych wpisów spowodowane jest brakiem newsów na EN i nie bardzo wiesz co napisać ?
ja porad nie udzielam


@pawlo74: No ale powiedz: JAK WTOPIĆ NA ETC DUŻO KASY I JESZCZE WMAWIAĆ SOBIE, ŻE TO IDEOWA WALKA Z VITALIKIEM?
Brzmi jak akcja charytatywna. ( ͡º ͜ʖ͡º) -60% straty.
Chodzisz do psychologa, czy po prostu przeglądasz codziennie twity Barry'ego Sillberta, że ETC będzie wyżej niż ETH i by tylko dalej je kupować? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
@Wymazywanie: nie snikers ja tylko inwestuję w naukę i wspieram tych, ludzi którzy warci są wsparcia w przeciwieństwie do tego co ty robisz. Wspierasz cenzorów i narybek bankowości nowej generacji. Ja nie jestem handlarzem tylko inwestorem. Przy inwestycji w naukę nie spodziewasz się zysków natychmiastowych, jeżeli w ogóle. Moja inwestycja jest inwestycją długo terminową, która ma się dobrze, zespół spisuje się coraz lepiej ostatnio pracowali nad polityką monetarną