Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Macie jakiś sprawdzony sposób na poradzenie sobie z waleniem gruchy? Nie pamiętam dnia przerwy od dobrych kilku miesięcy i nie wiem już jak sobie z tym poradzić. Odpalam stronkę tylko po to, żeby obczaić nowinki od brazzersów i dlatego że zwyczajnie lubię patrzeć na seksownie ubrane panienki, a kończy się jak zwykle. Wiem, że to głupie wytłumaczenie - jestem świadomy swojego uzależnienia. Dodam, że mam dziewczynę, robimy to dość często, ale to wcale nie powstrzymuje mnie przed jazdą na ręcznym 2 godziny po wszystkim.
Słyszałem, że nie waląc codziennie łatwiej się rano wstaje i w ogóle ma się więcej energii do życia. Osobiście czuję się już nieźle wycieńczony tym maratonem.
Nie wiem jak tu się odpowiada anonimowo na komentarze, także dzięki z góry za sugestie.
#uzaleznienie #masturbacja #pomocy #

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Macie jakiś sprawdzony sposób na po...
źródło: comment_VZaUQ61CAkIgfRVpEQm45XzSO8Ql6YTM.jpg
  • 11
@ja_caly_na_bialo: po 30 latach walenia można się przyzwyczaić. Mam udane życie seksualne co nie zmienia faktu, że organizm lubi masturbację. Tym bardziej, że to w niczym nie szkodzi (noo, jak po czterdziestce jest to więcej niż dwa razy dziennie to faktycznie warto przystopować i nie walić przynajmniej przed treningiem na siłowni ( ͡º ͜ʖ͡º)