Wpis z mikrobloga

@indor: Pewnie że polecę. W tym momencie najbardziej polecany jest Brother DCP-J105W. Ma bardzo dobrą głowicę, która przekłada się na fajną jakość wydruków. Dodatkowo dobre tusze kupisz do niego np u mnie za 17 zł za komplet. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ewentualnie jak jeszcze znajdziesz (bo już jej nie produkują i zostały ostatnie sztuki na rynku) to dobrym wyborem będzie też Canon Pixma MG5650, którego
@toneryzagrosze_pl: @indor:
zgadzam się z poprzednikiem, mam jesem j105w od 2 lat i jestem bardzo zawodolony, tusze można nawet po 1zł kupować i nie zauwazyłem znacząco gorszej jakości w porównaniu z activejetami za naście zł za komplet. Drukowałem zdjęcia na taniochach i wiszą od dawna
@toneryzagrosze_pl: może jeszcze doprecyzuję, potrzebna jest funkcja druku obustronnego, to co poleciłeś mieści się w budzecie tak że aż 4 mógłbym kupic :), pytanie czy jest może jakaś droższa natomiast gdzie faktycznie jest bardzo dobra jakość wykonania ? sporo będzie drukowane generalnie, nie jestem punktem xero ale wiesz chcę zrobić koszta i kupić coś bardzo trwałego, szybkiego w druku, dokładnego, możesz jeszcze coś polecić ?
@indor: ja mam canona g1400 i jest całkiem spoko, komplet butelek do napełnienia oryginalnych koło 70-80 zł (po 70 ml i czarny 130), starcza na długo. G 2400 to praktycznie to samo, tylko ma skaner ;-)