Wpis z mikrobloga

Kurde, mireczki postanowiłem znowu zacząć nosić zegarek który stanął 3 lata temu bo coś tam niby zamoknęło i nie chciało mi się go dawać do reperacji.

Zegarek to #atlantic seabase taki jak na zdjęciu, z minimalnie inną bransoletą (te złote części są srebrne). Problem jest w tym że mi się przytyło w ręce przez ten czas i musiałbym dołożyć oczek. A niestety oczka do bransolety chyba przez ten czas zgubiłem :( Zegarek jest stary bo z 2002 roku i teraz z tego co patrzę po zdjęciach te bransolety robią minimalne inne, a mi się podoba ta jaka jest. Jestem skazany na kupno nowej bransolety czy są jakieś specjalne serwisy atlantica gdzie mi dołożą oczko albo dwa? Ten typ bransolety już wyszedł z obiegu czy idzie jeszcze taką dostać? Na allegro jest dosłownie kilka i żadna nie pasuje.
#zegarki
  • 9
@WhiteRaven12: są małe szanse że znajdziesz. Szukaj całych bransolet na ebay. Jakaś uniwersalna powinna dać rade, tylko sprawdź ile ma w uszach.
Tak btw-3 lata temu zamoczyłeś i nie zaniosłeś do zegarmistrza? To automat czy kwarc? Tak czy siak zegarmistrz raczej gówno zrobi bo po takim czasie masz po mechanizmie. Jak kwarc to i tak po zalaniu cały do wymiany. Jesli mechanik to jest rdza więc naprawa droga.