Wpis z mikrobloga

Witajcie, Mirki !
W tym poście chciałbym pokazać #pokazmorde z fotografem, z którym miałem przyjemność spotkać ( tak, chodzi o Ciebie @winterfresz )

A tak od początku.
Mirek zaprosił mnie na wystawę #sztuka w #lublin o temacie: (Nie)obecny. Temat iście ciekawy, mający wzbudzać różne emocję związane z osamotnieniem, pustką, melancholią itd ( wstawię kilka zdjęć najbardziej interesujących dzieł sztuki oraz zdjęcia pana fotografa).
Na krótkim spotkaniu opowiadał mi o historii jego fotografii i co przekonało go do wysłania swoich fotografii na konkurs ( takie tam małe pinionszki ciągnęły, ale nie będę mówił o kwocie, bo mielibyśmy tutaj spore cebulactwo mirków).
Anyway, Mirek był bardzo miłą osobą i ciekawą zarazem, chociaż nie miałem wrażenia, aby tą pasją żył, ale pewnie byłem tak zestresowany tym spotkaniem i tą wystawą, że moja analiza dogłębna ludzi była niska, jak wzrost karła.
A, właśnie, co do mojego odczucia co do wystawy.
TO tak, wyobraźcie sobie typowego stulejmana,#tfwnogf, który żyję tylko #it #programowanie i ma rozmawiać o dogłębnych uczuciach wobec obrazku i rzeźby. Dodajcie jeszcze idiotyczne miny i jąknięcia i macie cały obraz tego, co czułem.
Aż musiałem się przejść z żeżuncji do domu, co robiłem na wystawie i mówiłem. xD
Tak czy inaczej, dzięki za spotkanie, i gratuluję wyróżnienia ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#fotografia


Pobierz monox12 - Witajcie, Mirki !
W tym poście chciałbym pokazać #pokazmorde z fotografem,...
źródło: comment_5RCqPwiv9mJVO1HfvK0MriDbuIAQcpRB.jpg
  • 21
@wczoraj: Wybacz, że wołam niepotrzebnie ( ͡° ʖ̯ ͡°), chociaż Lorem Ipsum w jakimś stopniu jest związany( ale nie wprost) do programowania.

@jathek: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dwa czynniki przeciwne to wiesz... wszystko może się zdarzyć t(ツ)_/¯