Wpis z mikrobloga

Bądź mną lvl 25, zamów nową kartę graficzną, następnego dnia odbierz swojego nowego GTX-a z podjarką na ryju upragniona karta w domu, specjalnie z tej okazji wyczyść kompa, wymień paste na procku, dobra montujemy kartę podłączamy wszystko, co jest #!$%@? ! wtyczka od monitora (przejściówka VGA DVI) na karcie jest jakieś #!$%@? DVI-D ? i #!$%@? niema miejsca na 4 bolce (,) #!$%@? do najbliższego komputerowego po odpowiednią przejściówkę VGA-DVI-D .... #!$%@? niema takiej zapytaj sprzedawce czy można zrobić jakieś Combo wiec połączył kabel DVI-D i przejściówkę, zapłać #!$%@? z-powrotem do domu podjarany, ale #!$%@? coś mi się nie zgadza patrzę a tu męskie VGA oooo #!$%@? idź spowrotem do sklepu zrób zwrot bo oczywiscie niema na damskie a z monitora wystaje męski kabel #!$%@? mac, #!$%@? załamany wracam na chatę patrze do kompa a ten zwrot by pasował bo kabel jednak nie jest na stałe a w monitorze jest też damskie .........(,) łzy w oczach a ten sklep już zamknięty XD, #!$%@? tak łatwo się nie poddam lece do TESKO ... autobusem. Niema tam takiego kabla #!$%@? mac, idę media Expert niema... załamany i smuty wracam ( ͡° ʖ̯ ͡°) patrzę EURO AGD RTV jeszcze otwarte wbijam niema, ale patrze jest coś !!!! HDMI do VGA ( ͡° ͜ʖ ͡°) wychodzę ze sklepu mam już !!!!!! i ta świadomość ze sam siebie #!$%@?łem na 70 dych bo tamten #!$%@? kabel i przejściówka który już miałem w rekach i oddałem 3 godziny wcześniej był za 3 dychy HDMI - VGA stówa (,) taksówki i paczki fajek nie liczę XD #truestory #coolstory #dramat
  • 1
, zapłać #!$%@? z-powrotem do domu podjarany, ale #!$%@? coś mi się nie zgadza patrzę a tu męskie VGA oooo #!$%@? idź spowrotem do sklepu zrób zwrot bo oczywiscie niema na damskie a z komputera wystaje męski kabel #!$%@? mac, #!$%@? załamany wracam na chatę patrze do kompa a ten zwrot by pasował bo kabel jednak nie jest na stałe a w monitorze jest też damskie .........(,) łzy