Wpis z mikrobloga

@Pimpuszek: Nie no, ale na serio sprzedawca leci w #!$%@?. Najtańsza klawiatura mechaniczna z niskim profilem jaką znalazłem kosztuje 300 zł a i tak jest grubsza od tej twojej i to jeszcze bez touchpada link
Na tej stronie jest napisane, że to zwykła membranowa klawiatura http://www.mediaexpert.pl/klawiatury/klawiatura-xenic-klawiatura-bezprzewodowa-z-touchpadem,id-220854 No chyba że to klawiatura z tym systemem, który jest często stosowany w laptopach, ale i tak nadal jest membranowa.
Pobierz C.....o - @Pimpuszek: Nie no, ale na serio sprzedawca leci w #!$%@?. Najtańsza klawia...
źródło: comment_ZQj7dXAB43nfhN6T3sKkHH691rVSstaT.jpg
@Pimpuszek:

Widać mechanizmy, bo klawisze sporo wystają i jest ona za cienka na membranę. Z opisu zresztą też tak wynika


A, już chyba rozumiem, co masz na myśli, ale to się tak nie nazywa klawiaturą mechaniczną. To, o czym mówisz, to klawiatura nożycowa. Jest to dalej klawiatura membranowa, tylko że dzięki zastosowaniu właśnie tych nożyc (które nazwałeś "mechanizmem"), profil klawiszy jest znacznie niższy. Wygląd przycisku w klawiaturze nożycowej masz w komentarzu
Pobierz Lerhond - @Pimpuszek:

 Widać mechanizmy, bo klawisze sporo wystają i jest ona za ci...
źródło: comment_bkEYNeLGCyVmo7gav6Ad5HsIs9srnCHc.gif
@Pimpuszek: no to ja mam gigabyte force k7, tylko wadą tego mechanizmu nożycowego jest to że jak wpadną jakieś śmiecie w klawiaturę to ciężko to wyczyścić bo łatwo uszkodzić te mechanizmy xD mam już drugą klawiaturę tego typu bo wcześniejszą korozja dopadła najprawdopodobniej, wciskałem jeden klawisz, wpisywały się dwa xd