Wpis z mikrobloga

W temacie premiery #stelvio taki znalazłem komentarz na fb:

"Rzadko udzielam się w netach ale po obejrzeniu owego filmu ....muszę :(. #!$%@? tragedia !!! Alfa Romeo SUV ?!! Patola total ! Ktos kto ma Alfie jest Alfiarzem ...i wie , że te wozy zawsze były unikatowe i mało ilościowe pomijam fakt , że najpiękniejsze z cywilnych wozów . Pomijam daleko idący fakt , że Alfia jeszcze daleko przed wojną rządziła w motorsportach a 155 była kwintesencją motorsportu ....147 , 156 , 159 przewykwintne wozy ale zawsze produkcja nie więcej niż 2 / 3 modeli a teraz ? ! Alfa bedzie postrzegana jak audi , vw , volvo , bmw , opel , mercedes i reszta szrotu ... Alfisti rozpocznijmy płacz i lament bo w tym stuleciu Alfia kończy swą wyjątkowość i identyfikowanie z charakterem oraz uwodzicielskim sznytem . Mialem 155 , 145 boxer , mam 147 gwint oraz 159 sw obie benzina czyli Alfia a tu nagle SUV ? Pewnie jeszcze lada moment jakies #!$%@? schoottong brake i reszta mega kupy i wiele modeli produkowanych jednocześnie . :((( koniec Alfy Romeo !!! Początek kupy dla motlochu ..."

XDDDD

Ci wszyscy kochający markę Alfiści najchętniej dali by jej zwyczajnie zdechnąć. Alfa odświeża gamę modelową, wprowadza fantastyczną Giulię i wchodzi w kompletnie nowy segment prawdopodobnie od razu z najszybszym w klasie samochodem, który jest szalonym 510-konnym SUVem o tylnonapędowej charakterystyce? Co z tego! Hurr, liczy się to, że miałem kilka kanciatych Alf w swoim życiu i wiem co jest dziś najlepsze dla Alfy durr XDD

No nie sądzę, bo raczej śmierć pod płotem nie jest najlepszym co może spotkać tę wspaniałą markę

#alfaromeo #alfaholicy #carburator #motoryzacja #samochody
  • 12
@macq2309: też mam bękę z takich "głosów wielkich Alfisti znad Wisły", którzy nie rozumiejo, że Stelvio pozwoli zbudować następcę AR166, AR GT, czy BRERY... że o tylnonapędowym następcy GIulietty nie wspomnę!

Graty za głos rozsądku!
@macq2309 @Ludvigus: Dobrze napisał! Zobacz, taka Lancia nie dała się, nie robili tego co chce kupić dużo osób, tylko auta wyjątkowe, niepowtarzalne (no może poza wklejaniem swojego loga do chryslerów), dla ludzi którzy w życiu chcieli mieć tylko Lancię! Jakoś mogli iść tą, jedyną słuszną i wyjątkową ścieżką!
Aż okazało się, że pieniędzy z tego nie ma i tak samo dziś Lancii - nie ma.
Nie jestem miłośnikiem klasy SUV, a
@macq2309 to jakas pojedyncza wypowiedź generalnie odbiór jest pozytywny. Ja jako właściciel Alfy bardzo się cieszę że się rozwijają i tworzą gamę pod klientów.

Fajnie że jest Stelvio Q ale jednak duzo zależy od normalnej wersji. Ciekawi mnie też czy będzie Giulia kombi.