Wpis z mikrobloga

Jednak zdecyduje się na księgę wszystkich dokonań Sherlocka Holmesa Doyla. Wydaje się być idealna podczas podróży i jeżeli powstanie nowa seria serialu to będzie można porównywać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki wszystkim za propozycje, na tej jednej nie poprzestanę.
@PrawyKuba: > Polecasz? :)

Jeśli lubisz zabawę stylem i raczej lekką (choć wbrew pozorom pełną smaczków) literaturę to jak najbardziej. Ja w ogóle mam słabość do literatury rosyjskiej, głównie przez ciężar i soczystość i jak trafiłam na Akunina to rozbroił mnie właśnie tą lekkością:)

Dziewczyna z pociągu też jest słaba xD


@irytacjaniebosklonu: Potwierdzam, słabiutkie pióro, historia która szybko zaczyna być nudna, w wersji audio nie uratował "Dziewczyny" nawet głos Karolina
@PrawyKuba: Hercules to jest jej ikona, zresztą Hercules to zdecydowanie TOP3 najlepszych detektywów w historii ;] Panna Marple traci na tym, bo jest zawsze w jego cieniu :P Również jest fantastyczna ale i mnie brakuje Herculesa i Hastingsa xd
@andrew_matthew: @rdza
Jeśli idzie o Borysa Akunina to cała seria z Erastem Fandorinem była pisana w ten sposób, że każda kolejna książka przedstawia inny styl czy też model kryminału. Myślę, że bardzo dobra seria na początek przygody z tym gatunkiem.
A z naszego własnego podwórka polecam: Sejf - Sekielski Tomasz