Wpis z mikrobloga

Musiałem sobie zrobić przerwę od maluszka, poczyniłem taką oto łazieneczkę ;)

Jak to ostatnio powiedział mój idol Andrzej Cena:

Najwięcej się człowiek uczy w pierwszych 70% projektu, co zajmuje 30% czasu, a następne 30% projektu zajmuje 70% czasu, a nie daje takiego wzrostu skilla.

Więc postanowiłem zakończyć projekt w takim stanie.


Mój FanPejdż - mało tam wrzucam, zazwyczaj to co jest tam jest i tu ;)

#blender #blender3d #b3d #grafika3d #tworczoscwlasna Jak komuś się mój spam nie podoba, to #sirgornmodeluje można na czarno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
sirgorn - Musiałem sobie zrobić przerwę od maluszka, poczyniłem taką oto łazieneczkę ...

źródło: comment_w7J1HVPShAZdltCBr616Mitd85w3u2kd.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@thewickerman88: oo tak, niezły zapełniacz - czasem mam problem z odejściem od komputera. Już mam iść spać, ale wpadnę na jakiś pomysł i siedzę jeszcze godzinę, i dłubię, dłubię, dłubię ;)

  • Odpowiedz
@sirgorn: bardzo ładne tekstury, zwłaszcza podłogi.
1000 sampli to mało, ja zwykle daje 3000 i patrzę czy już dobrze. Swoja drogą jeżeli światło masz na zewnątrz, to spróbuj użyć portali.
  • Odpowiedz
@sirgorn: niby ładnie, ale to po prostu pomieszczenie z potencjałem, a Ty wszystko porozkładałeś na każdą ścianę i tyle. Ładniej wyglądałyby umywalki nablatowe, prysznic zbyt się odcina i wygląda jak portal do teleportacji albo miejsce dla palaczy. Za dużo szarości.
  • Odpowiedz
@AgniechaWykopuje:

niby ładnie, ale to po prostu pomieszczenie z potencjałem, a Ty wszystko porozkładałeś na każdą ścianę i tyle.

a wiesz że to nie istnieje i to tylko render, bo mirek jest grafikiem?

  • Odpowiedz