Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pije_dzem: Moja córa ma takie samo zdanie odnośnie takich cieplaków jak ty z zaburzeniami osobowości. Pisz ze swojego prawdziwego konta WolfSky. Jesteś miękki jak p---s dziadka z geriatrii, zakładasz nowe konto w realu jak bluzgasz to też chowasz się za plecami mamusi. Ojciec będzie z ciebie dumny że jesteś taki odważny XD
  • Odpowiedz
@MiddleFinger: dureń, prawdziwy dureń XD nie jesteś anonimowy. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale wiem kim jesteś. Wstydu sobie w pracy narobisz, po co ci to? XD

USTAWKA NA BUNKRACH DZISIAJ ? ZROBIMY RELACJE LIVE PRZEZ MIRKO. DYGASZ ? PENIASZ? XD
  • Odpowiedz
@WolfSky: Mi np, smakuje Woseba Mocca Fix Gold. Mielę w młyneczku i parzę w kawiarce, Woseba Espresso już nie. Piję kawę z kawiarki ok, 5 lat i nie naśmiewam się z ludzi którzy zalewają wrzątkiem 3 łyżki Jacobsa Kronung i myślą, że to luksus, tylko staram się wytłumaczyć na czym polega różnica. Nigdy nie smakowało mi Tchibo, dla mnie było kwaśne, a kiedyś u kuzynki napiłem się tej kawy z
  • Odpowiedz
@WolfSky: beke mam tylko z tych smakoszy, a jakby mu jakiś barista dał najgorszą lurę i powiedział, że to jest kolumbijska kawa świeżo zmielona, to by się zachwycał. Mój wujek pił tylko Sagę bo zajebista xD, a gardził minutką. Ciotka kupowała minutkę i wrzucała do opakowania po sadze i się k---a zachwycał.
  • Odpowiedz
CO TU SIE O------O!
- chrup, chrup. W tle dało się słyszeć dobośny dźwięk konsumowania popcorn'u
  • Odpowiedz