Wpis z mikrobloga

@mandziok: on sie nie nadaje kompletnie do bycia osobą publiczną imo (przynajmniej w internecie). Mam wrażenie, że jakby oglądało go 5k osób a jedna osoba napisałaby mu dis ty #!$%@? to ziomek #!$%@?łby z butów ze złości xD Ciągle mówi, że Krzysiek hajs z gimbusów kosi a kto inny ogląda disa niż jakaś podstawówka/gimba i jego przydupasy? Każdy z odrobiną rozumu wie jaki jest i jaki był. Sztuczność aż WYLEWA się
  • Odpowiedz
@mlglegitnoscopez: Nie da się zatrzymać tego hejtu w inny sposób jak tylko ignorować. Dis stara się z tym walczyć ale to nic nie da. Pokazuje tylko, że go to boli a gimnazjalistów to tylko zachęca.
Możne to tylko taki model biznesowy.
  • Odpowiedz
@GOOF1: Mi tam się podoba słuchanie Disa, szczególnie jak parę razy prawie skonfrontował się z rzeczywistością. On naprawdę uważa, że każdy jest przeciwko niemu, że czego inny streamer nie robi to wszystko ma na celu #!$%@?ć Disowi i zbijać na tym hajs.

To Norbi nie daje temu memowi umrzeć, uważa się za inteligentną osobę w dyskusjach, więc nie przestanie "przemawiać do ludu", a każda taka wypowiedź tylko daje naboje hejterom.
  • Odpowiedz
@mandziok plusuje poradę do psychiatry. Na początku lipca podszedłem do niego pogadać twarzą w twarz jako hejter i też mu doradzilem pójście gdzieś. Ale on ma swoje racje i nie da się go przekonać do niczego
  • Odpowiedz