Wpis z mikrobloga

Wykopocztowicze!

Przypominamy, że za trochę ponad 12 godzin kończa się zapisy do 10 edycji Wykopoczty. Tak wiec jest to ostatnia okazja by moc zapisac sie do naszej zabawy ;)
Losowanie odbedzie sie jutro ok godziny 18.

Przypominamy rowniez, ze jedynym sposobem by sie z nami skontaktowac to formularz kontaktowy na stronie zabawy - prosimy wiec o niewysylanie nam PW - te wiadomosci moga zostac nie uwzglednione.

#wykopoczta #wykopocztaogloszenie
Pobierz Wykopoczta - Wykopocztowicze!

Przypominamy, że za trochę ponad 12 godzin kończa się ...
źródło: comment_gnGj0YC1CWCMKd04gUH6l5zHZk7Oop22.jpg
  • 32
@b__g: nie, drogi panie, przyczepiono się do czegoś w moim opisie - okej, macie prawo żądać ode mnie zmian, ale kiedy twierdzę, że mój opis praktycznie dokładnie spełnia kryteria i jest analogiczny do wzorcowego opisu, nie dostaję odpowiedzi co jest z nim nie tak. Mądrość kończy się kiedy trzeba napisać coś więcej niż gotowy tekst do wklejania. Zresztą, mam rozumieć że czyjaś subiektywna ocena mojej postawy jest podstawą do wykluczania mnie
@MichalQ20: ale mogę, a prowadzący akcję olewają mnie nie mając ku temu podstaw w regulaminie. Mam się obrazić, bo lecą w kulki z użytkownikami? Mogę, ale ponieważ nie zawarli w regulaminie możliwości zignorowania użytkownika, bo taką ktoś ma ochotę, to będę się domagał sprawiedliwego traktowania.
Zresztą, mam rozumieć że czyjaś subiektywna ocena mojej postawy jest podstawą do wykluczania mnie z akcji?

Tak. Takie mamy właśnie zadanie.

Pozwolisz więc, że wkleję część ostatniej wiadomości i pogrubię teksty, które - mam nadzieję - pozwolą Ci zauważyć czego wymagamy.

Opis o mnie powinien pomóc osobie, która będzie wysyłać do Ciebie paczkę w jej przygotowaniu.
Nie ma idealnego sposobu na utworzenie takiego. Idealnie, opis nie powinien być krótszy niż 8-10 zdań
@b__g: To powtórzę jeszcze raz: mój opis jest ZGODNY z powyższymi kryteriami i moje pytanie jest następujące (masz, jak rozumiem, dostęp do tego opisu). Jeśli Twoim zdaniem nie jest, to czy możecie przytoczyć mi, na PW lub poprzez interfejs komunikacyjny akcji, co konkretnie w moim opisie, jakie jego cechy i fragmenty są z kryteriami niezgodne? Bo niestety na ten moment mam wrażenie, że nie potraficie tego zrobić, a powyższy tekst
Co do tego opisu - ciężko coś pisać, a jeśli ktoś się wczyta, to wyjdzie sugestia. Pewnie, też bym nie chciał żeby ten opis był jakąś listą oczekiwań - wręcz przeciwnie. Ale to będzie tylko zależeć od osoby.

Myślę, że przyszłe edycje powinny niestety wyeliminować tą opcję twórczego opisu, a zamiast niego po prostu przedstawić listę jakiś tam pól do zaznaczenia, wypełnienia - ankietowo.
@Dzyszla:

Dlatego uczulam by to były informacje o sobie, a nie lista zakupowa. Zamiast "lubię alkohol" by było "jestem studentem politologi na 4 roku" (przykładowo).

Myślę, że przyszłe edycje powinny niestety wyeliminować tą opcję twórczego opisu, a zamiast niego po prostu przedstawić listę jakiś tam pól do zaznaczenia, wypełnienia - ankietowo.


Obawiam się, że to pole zostanie. Sprawdza się już kolejną edycję, kilkaset osób sobie poradziło z tym polem, problem ma
@b__g: Ok, to tylko było moje zdanie. Pierwszy raz biorę udział, to mało wartościowe to moje zdanie jest ;)
Natomiast - jak pierwszy raz wypełniłem, to też poszło w odrzut, że za mało :)
@Dzyszla:

Ok, to tylko było moje zdanie. Pierwszy raz biorę udział, to mało wartościowe to moje zdanie jest ;)

Każde zdanie bierzemy pod uwagę, ale niestety nie każde możemy zaakceptować, jako, że trzeba w takich akcjach patrzeć na większość. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Natomiast - jak pierwszy raz wypełniłem, to też poszło w odrzut, że za mało :)

Około 20% osób ma za pierwszym razem opis do
@LashaTumbai już startujesz do mnie jakbym ci na rodzinę wjechał. Jak ma wyglądać twoja "miła paczka" skoro jesteś tak upierdliwy? Prezentujesz roszczeniową postawę i oczekujesz, że organizator, który ma w #!$%@? uczestników do ogarnięcia będzie się zajmował twoim narzekaniem. Nie podoba ci się organizacja, to spróbuj zrobić to lepiej. Ktoś wychodzi z inicjatywą, poświęca swój czas, postępuje wg jakichś przyjętych założeń, ale twoje zdanie jest najważniejsze. Myślę, że nikt nie chce dostać