Wpis z mikrobloga

No i gdzie te promocje na rowery szosowe? Mamy już listopad i rok temu o tej porze pojawiały się duże promocje a teraz?

- Merliny są już tylko w rozmiarach dla karłów.
- Felt F75 nadal kosztuje 3700 zł...
- Romet Huragan 4 mimo ciekawej specyfikacji i ceny nigdzie nie jest i prawdopodobnie nie będzie dostępny (zwykły chwyt marketingowy)
- Triban to triban
- A kupując w polskich sklepach za zwykły rower na Clarisie trzeba wydać 9999999 złotych

#szosa #rower
V.....c - No i gdzie te promocje na rowery szosowe? Mamy już listopad i rok temu o te...

źródło: comment_wxVaOHxgBJzvLcFf7Mmy9od6aqOuwAtI.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Romet Huragan 4


on po 5 kola chodzi? nie lepiej tribana 540 kupić prawie to samo(kumple beda sie smiac ze marketowcem jezdzisza w przypadku rometa to beda sie smiac ze Ci rdza przebija przez lakier( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i za 2 kola kupić jakieś lekkie kola i oponki i dojdziesz z waga do tych 9 kg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vault-Tec:
  • Odpowiedz
@Vault-Tec: ja się na promocjach nie znam, ale też mi się nie rzuciło nic w oczy oficjalnie. Nieoficjalnie - kilku znajomych zmieniło rowery, ale się pofatygowali do rowerowych osobiście i wytargowali konkretne rabaty (po 20-30%). Coś tam wspominali o tym, że producenci zabronili sklepom walczyć w internecie ceną, ale na żywo to inna sprawa i "starocie" z tego sezonu zejść muszą.
  • Odpowiedz
@TwigTechnology: Potwierdzam, w moim wypadku było identycznie w tamtym roku i dwa rowerki -30% wyhaczyłem. Na swoim internetowym sklepie mieli -10% jak wszędzie względem ceny katalogowej a na miejscu już 20%-30% na luzie te same rowery. Nie wolno im schodzić bardzo mocno z cenami i to w internecie ogłaszać. Wg mnie październik to najlepszy czas na zakupy, gdzie jeszcze sporo rozmiarów a ceny bardzo niskie - często już nie spadające.
  • Odpowiedz
@Vault-Tec: Jak Romet niedostępny jak na OLX jakiś sklep sprzedaje:
https://www.olx.pl/oferta/romet-huragan-4-0-nowy-shimano-105-CID767-IDi7jZH.html#350fbd45a9

Canyon ma przeceny na początku grudnia, ale z rozmiarami może być problem.

@metaxy: 11s super sprawa, zrobiłem 8k i może dwa razy lekko linkę podciągałem (105). Ale też przez zakupem słyszałem jaki to niby problemy z tym będą (sam się obawiałem), ale głównie z ust ludzi którzy tego nie używają.
  • Odpowiedz
ale głównie z ust ludzi którzy tego nie używają


@thinbritishboy: Główny problem jest z dostępnością części. Choćby głupi łańcuch. Nie ma problemu jak sobie zamówisz z wyprzedzeniem. W trasie jest problem. Chłopaki mieli problem, żeby spinkę kupić.
  • Odpowiedz