Wpis z mikrobloga

Z przerazeniem obserwuje wyniki ostatnich wyborów w Usa.
Takiej ilości przemocy rasizmu braku zrozumienia...
Takiego upadku zasady poszanowania demokracji ieszcze nie widziałem.
To co w USA #!$%@? pokolenie "kazdy dostanie nagrode" zyciowych #!$%@? ktore nie potrafią trzymac emocji na wodzy gdy cos sie nie udaje jest przerazajace.
Tak spranego intelektualnie i zaczetrzewionego ideologicznie zjawiska dawno nie widziałem.
To jest #!$%@? mać korea północna świata zachodniego. Mięso armatnie kliki polityczno finansowej. Bezmózdzy ślepcy krzyczące o poszanowaniu innych (majacych na mysli oczywiscie siebie).
Debile którzy krzycza o tolerancji a popierajacy kandydatke którą finansowala bedaca w awangardzie praw czlowieka arabia saudyjska. Babe ktora nie miala ochoty wyjsc do swoich poplecznikow po porazce.
Pokolenie ludzi chorych psychicznie
#4konserwy #amerykawybiera2016
  • 13
Takiego upadku zasady poszanowania demokracji ieszcze nie widziałem


@maurycy-domanski: ale wiesz, amerykański system to demokracja bardziej na papierze :DDD Ludzie głosami wybierają A, a po przepuszczeniu przez system wychodzi B
@maurycy-domanski: Tak to sie kończy, jak dzieciarnia w wieku 13-17 ma dostęp do Tumblra i emo-blogów, głaszcze się ich po główce, na wszystko pozwala, robi safe-space'y na uczelniach (ludzie tam już <<>>) i nie dopuszcza do nich nawet pojedynczej myśli, że ktoś im może powiedzieć "nie".
Debile którzy krzycza o tolerancji a popierajacy kandydatke którą finansowala bedaca w awangardzie praw czlowieka arabia saudyjska. Babe ktora nie miala ochoty wyjsc do swoich poplecznikow po porazce.


@maurycy-domanski:

to wybieranie kandydata po "ten się uśmiecha, a tamta nie; ten gardzi nami po cichu, tamta głośno"


Takiego upadku zasady poszanowania demokracji ieszcze nie widziałem.

No właśnie to Clinton miała więcej głosów. Jakby tam system był demokratyczny, a nie elektroralny, to ona
wzrosła


@Rozyk: 1 burda pseudomibicowska w Pl jedna w Esp...
Skad sie wzielyburdy za Tuska? Bez zwiazku

Ataki narodowosciowe tak jak ostatnio ten rozdmuchany fejk z kebabowni? Albo z tym gosciem z Ochoty w Wawie ktory sciemnial ze go tlukli narodowcy?
Zauwaz tez kogo glownie dotycza te ataki- arabow. Widac co sie dzieje na swiecie wiec trudno nie spodziewac sie nawet niesprawied!iwych reakcji. Nie chce nic mowic ale to ze spol
@maurycy-domanski:
Profesor mówiący po niemiecku, to jednak nie arab.
Wydaje mi się, że jednak władza musi spłacać długi u narodowców i trochę poluźniły się granice. No a prokuratura podlega znów pod ministra partii rządzącej, więc czują się bezkarni.