Wpis z mikrobloga

@Dioda: Czy tylko ja się nie spuszczam na widok malucha? Wytłumaczy mi ktoś bez ciśnięcia po moim seju co w nim jest takiego, czy tylko chodzi o to że macie sentyment do tego?
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@NewEpisode Ja kupilem kaszlaka, bo po prostu podoba mi się, duzo osob go miało, zaczynało swoją przygodę z motoryzacją (tak jak ja) To chyba sentyment .
  • Odpowiedz
@Dioda: Ty to jesteś asceta. Ani to wygodne, ani bezpieczne. Nie zależy Ci na własnym zdrowiu? Brak ABS, ESP i do tego napęd na tył. Nawet poduchy żadnej nie ma. Szafujesz swoim życiem w imię sentymentu? Bo dziadek, wujek, ojciec jeździł to ty też musisz? Oni żyli w epoce słusznie minionej i używali tej imitacji samochodu bo nie mieli innego wyjścia. Wujkowie mogą z wypiekami na twarzy opowiadać o swoich
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@D1_MIRAS Nie mam zamiaru nim latać w trasy, bo raz ruch przyspieszył, byłbym zawali drogą, dwa tak jak piszesz jest niebezpieczny. Po mojej małej miejscówce będę jeździł dla przyjemnosci, przy okazji chcę sie pouczyc troche mechaniki, myslę ze maluszek się nadaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dioda: Gratuluję zakupu. I pamiętaj, żeby olej zmieniać, a czasem wyczyścić filtr odśrodkowy.
No i życzę miłej nauki, bo tutaj można nawet samemu sobie kapitalkę silnika zrobić :)
PS. Książka p. Klimeckiego już kupiona?
  • Odpowiedz