Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #kosmetyki

Hej. ;)
Otóż szukam dwóch kolorów szminek (albo kredek), a jestem kiepska w dobieraniu takich kolorów jakich chcę. (,)

1. BRUDNY RÓŻ
Potrzebuję do codziennego makijażu, żeby za bardzo nie rzucał się w oczy, wyglądał naturalnie (tzw "nude"). Mam ciemniejszą cerę i jasny różowy to odblask na mojej twarzy, więc potrzebuję czegoś ciemniejszego.

2. CIEMNA CZERWIEŃ
Z naciskiem na "czerwień". Wszystkie które kupiłam wpadają w fiolet. :c

Dzięki z góry za odpowiedzi. :)

EDIT: tylko matowe. :D
  • 14
@ronette: jesli chodzi o czerwien matowa polecam wibo nr 1 , jest w formie takiej jak blyszczyk ale pieknie pokrywa matuje i zostaje ma ustach dlugo.
Co do brudnego rozu to sama swego czasu kupilam kredme GS( nie polecam). Kredka moze i ma dobry kolor ale nie jest do konca matowac, uwydatnia zalamani i pekniecia w ustach i robia sieega grudki :)
@ronette: idz do jakiejs Sephory albo Inglota i popros konsultantke o dobor koloru. Zaznacz, ze maja to byc klasyczne i ponadczasowe odcienie i ze chcesz zaplacic za jakosc i kupic cos na dluzszy czas. Oszczedzisz czas i pieniadze bezsensownie wydane na jakies z dupy kolory #!$%@? jakosci szminek. Zabawnie sie oglada jak laski kupuja szminki za piec zlotych, ktore musza co chwile poprawiac (a i tak wygladaja po prostu... zle, bo
@ibmab spokojnie, mam zaufane firmy, które wiem że nie mnie zawiodą. ;) Szminki z Golden Rose kosztują ok 10 zł, a są najlepsze, więc nie oceniajmy po cenie. Miałam na przykład kiedyś bardzo drogą pomadkę, która była niezłym bublem.
Lubię pytać szersze grono odbiorców (jak na przykład tu), bo mogę wypośrodkować opinie.
@ronette: godna uwagi jest Bourjois Rouge Edition Velvet w drogeriach to koszt ok 50zł, na allegro z dostawą ok 30 ale myśle że jest warta tej ceny ( ͡° ͜ʖ ͡°) bardzo dlugo utrzymują się na ustach, można jeść, pić a z kolorem nic się nie dzieje, mam kilka kolorów i sobie chwale :)