Wpis z mikrobloga

@Ragnarokk dzięki za przypomnienie, ciekawy jestem jak to będzie z transmisją bo Agon komercja mocno i są pakiety oferowane. Za wcześniejsze łamanie zakazu transmisji wytoczyli sprawy Chessbomb, Chess 24 i jeszcze jakiemuś portalowi. Z obecnych dużych to chyba oferują umieszczenie swojej ramki z bannerami i portal dostaje udział jak przez jej pośrednictwem ktoś kupi pakiet. Tak było zapowiadane na chess.com, zobaczymy jak wyjdzie...
@Ragnarokk: nie no może w innym kraju to mała kwota za tyle bajerów co niby oferują, jeszcze jakbym wiedział że będę miał czas to może bym nie poskąpił przy trochę niższej cenie ale nie ma co gdybać.
Oglądasz gdzieś teraz? Na czym? CB trochę słabo - ludzie na chacie podają ruchy, na oficjalnym broadcaście strona co chwila się tnie i mam tylko jakieś migawki z pozycją, widać że nie ogarnęli serwerów
@ShutUpMeg: jak im nie wypali ta impreza to może pójdą po rozum do głowy, ja oglądałem na chess24 z Van Kampenem i Ericiem Hansenem, a w tle jeszcze tę imprezę z St. Louis, mają chyba najlepsze transmisje
@Lsrd niektórzy w ogóle się dziwią jak można szachy na żywo oglądać i jeszcze się ekscytowac i kibicować, rozumiem to. Ja akurat lubię sobie coś obejrzeć live, reakcje zawodników, bieżąca pozycja z analizą, ale multicam i VR jeżeli chodzi o taki sport to już przesada i przerost formy.