Wpis z mikrobloga

Ostatnio potrzebowałem duplikatu świadectwa ukończenia szkoły, bo gdzieś posiałem. Pani w sekretariacie mojego liceum mi powiedziała, że czas oczekiwania to dwa tygodnie. Jak bardzo mocno prosiłem to powiedziała, że ok, tydzień. Zaniosłem papiery, zrobiłem przelew (28 zł bulwo za jedną kartkę). Po sześciu dniach dzwonię czy już jest. Pani mówi, że tak tak, właśnie się robi, proszę przyjść jutro. Przychodzę rano, a Pani do mnie...


Mówię, ale jak to, przecież wczoraj dzwoniłem.

No tak ale się pomyliłam i potem zapomniałam. Ma pan 10 minut? To zrobię Panu na miejscu.


I #!$%@? w 10 minut wypisała mi to #!$%@? świadectwo, za które zapłaciłem 28 zł i na które normalnie czeka się 2 tygodnie. No ja #!$%@?.

#szkola #zalesie #gorzkiezale #oszukujo
  • 2
@burzovsky: Ta? Moja historia z papierkiem z kwalifikacji zawodowej jest bardziej #!$%@?. Chciałem odebrać papierek.. Grażyna szuka i szuka, przekopane tony papierów i jest! Lista znaleziona, ale.. hmm.. Pana na niej nie ma. Nie dostaniesz dyplomu, #!$%@? stąd. Jakby Pan egzaminu nie pisał.. Telefon do komisji, hurr durr lista jest niepełna, brakuje kilku osób a dyplomy wypisane, gdzie so kody bo jakieś oszukujo. Po czasie zorientowała sie, że kartka ma drugą