Wpis z mikrobloga

@SwiniaczXXX: Otyła Niemka, co Ty #!$%@?, z wyglądu W205 jest bardziej proporcjonalna plus zdecydowanie ciekawsza niż 204 bez wyrazu. Silnik w AMG, no cóż, z pojemnością tak już jest, natomiast osiągi są lepsze w nowej wersji. I tak wciąż brzmi nieźle. A co do środka to przecież trzeszczy chyba tylko ten lakierowany panel na środku, takie plastiki w 90% przypadków trzeszczą, natomiast wyglądają moim zdaniem fajnie i elegancko, w każdym razie
DamnumEmergens - @SwiniaczXXX: Otyła Niemka, co Ty #!$%@?, z wyglądu W205 jest bardzi...

źródło: comment_H1c3cDSXzhjk4dqm6H1CfBVPr9z15AIl.jpg

Pobierz
@DamnumEmergens: nie odbieraj stylistyki W204 bo w pakiecie od AMG jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej "neutralnych" samochódów od mercedesa. Na co dzień i na tor. Poza wyglądem silnik dla mnie przeważa skale. Prawdziwe 6,3 litra vs nowe 4 to już nie to samo. Wersja nie powinna nazywać sie 63, a 43 może. Mimo osiągów, ten silnik nie ma tego rasowego i czystego brzmienia które ma w204. Szczególnie jeśli mówimy tu
@SwiniaczXXX: co do otyłej Niemki sie nie zgodzę. Samochód miał od początku wyglądać masywnie i potężnie jak wszystkie wersje amg teraz. Miał bardziej przypominać mustanga niż SLSa. (Wobec mnie przynajmniej). Co do wnętrza muszę sie zgodzić, ze wnętrze w w205 jest piękne. Miałem okazje je zobaczyć i usiąść w nim i byłem mocno zaskoczony wyglądem i kompozycją tego. Co do szczegółów to jedyna rzecz która mi przeszkadza to ten tablecik. Zamiast