Wpis z mikrobloga

A Ty kiedy ostatnio czyściłeś swoją konsolę / laptopa?

Tylko do końca tego tygodnia pełne czyszczenie konsoli / laptopa wraz z wymianą pasty termoprzewodzącej robimy za 50 zł.

Zgłoszenia można składać na naszej stronie www.naprawakonsol.pl. Podczas składania zlecenia w uwagach wpisujesz "jestem mirkiem" i załapujesz zniżkę.

Do każdego zlecenia robimy fotkę przed i po ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S.


#ps4 #ps3 #xboxone #xbox360 #pcmasterrace #konsole #serwispc #naprawakonsol #xgamecenter #cebuladeals <= będzie haja za taga czy nie będzie?
xgamecenter_pl - A Ty kiedy ostatnio czyściłeś swoją konsolę / laptopa?

Tylko do k...

źródło: comment_B0UL9Isb1Gg9sRt9ceulIY1RPQEeZSHk.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@xgamecenter_pl: zawsze sie zastanawiam jakim brudasem trzeba byc zeby doprowadzic sprzet do takiego stanu ;d

ja ostatnio wymienialem dysk w swoim 3,5 letnim laptopie i oprocz kilku "kuleczek" kurzu w oklicach wiatraka, nic wiecej
  • Odpowiedz
@xgamecenter_pl: jesteście pewni teraz rozumiem, że "Wymiana modułu Wifi Xbox One"? załatwi sprawę? No naprawdę cycki opadają:) Pady nie używają ani BT ani WIFI w xbox one. Bałbym się Wam wysłać konsolę.
  • Odpowiedz
@nukleon: Pady nie używają protokołu BT oraz WIFI to fakt. Korzystają z zmodyfikowanego protokołu WIFI. Natomiast działają na za wsparciem modułu radiowego, który jest właśnie w tej konsoli nazywany często modułem wifi. Jak rozbierzesz sobie xboxa one to sam przekonasz się co się dzieje, gdy odepniesz moduł radiowy i spróbujesz używać pada z rozpiętym modułem za pomocą samego panelu przedniego. Pad wtedy działa, lecz są problemy z dystansem i opóźnieniem. Taka
  • Odpowiedz
@nukleon: niezły fail. Wiesz, że pada od xbox one S(ten konkretny) można bezprzewodowo podłączyć do komputera/laptopa bez microsoftowego adaptera na usb do windowsa 10 po anniversary update, to w razie przez co jest podłączane? siłę woli?
  • Odpowiedz