Wpis z mikrobloga

słowniku


@Cucik: Wooo, to nie jest gównotermin jakiś ukuty tylko realne pojęcie w słowniku? Niemożliwe.

Ok, czyli dajcie mi zrozumieć:

unikanie wypowiedzi lub działań, które mogłyby urazić jakąś mniejszość, np. etniczną, religijną lub seksualną


Czas skończyć z tym = czas skończyć z działaniami, które mogą kogoś skrzywdzić? To jest ta dobra zmiana?
Czy jeśli powiem, że islamistów z ISIS trzeba zniszczyć ( bo to każdy myślę na zachodzie powie ) to
@alex-fortune: O widzisz, już się czegoś nauczyłeś. No to kontynuujmy edukacje, bo widzisz z czytaniem widzę że też masz problemy bo jest różnica między tym że możesz kogoś urazić a możesz kogoś skrzywdzić

A co do drugiej części to w sumie nie wiem jak się do tego odnieść bo sam sobie zaprzeczasz i nie do końca łapie o co Ci chodzi. Może powinieneś więcej czasu spędzić ze słownikiem to wyrażał byś
@PreczzGlowna: Jestem raczej pod wrazeniem tego, ze serio ktos wprowadizl takie pojęcie

@alex-fortune: O widzisz, już się czegoś nauczyłeś. No to kontynuujmy edukacje, bo widzisz z czytaniem widzę że też masz problemy bo jest różnica między tym że możesz kogoś urazić a możesz kogoś skrzywdzić


@Cucik: Nie wiem jak Ciebie, ale dla mnie urażenie kogoś mieści się w ramach krzywdy.

A co do drugiej części to w sumie nie
Nie wiem jak Ciebie, ale dla mnie urażenie kogoś mieści się w ramach krzywdy.

@alex-fortune No to już streściłeś na czym polega szaleństwo poprawności politycznej. Gratuluje, jesteś chory.

ą za zniszczeniem ISIS. Czy wg Ciebie jest to łamanie poprawności politycznej ( bo w końcu to "ich" muzułmanów ) "uraża"? :)

Jeśli sprowadzasz wszystkich muzułmanów do członków ISIS to nawet czytanie słownika Ci już nie pomoże cumplu. Pozostaje tylko jedno rozwiązanie #usunkonto