Wpis z mikrobloga

OK wstałem XD dużo powiadomień XD sporo bólu dupy XD
Pomóżcie z wyborem #whisky bo tak patrzyłem to za tysiaka nie widzę nic ciekawemu. Jest sporo po 500 i tak pomyślałem ze za 500 mogę kupić karmy dla psów i zawieźć do schroniska czy coś.
Jeszczce pytanie do Mirków co się boja Ze Trump zostawi Polskę. Powiedzcie mi, przez te 8 lat Obamy Polska stała się jakimś partnerem USA? XD #amerykawybiera2016
  • 96
@Oskarek89: oddam Ci hołd jak kupisz tańszą whisky, a za resztę nakupisz karmy dla zwierzaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

gdyby ktoś szukał dobrej fundacji, to ta pomogła mi już 2 razy (raz z tańszą sterylizacją, a raz przyjęła kota, którego zgarnąłem z drogi po potrąceniu przez samochód, a sam nie miałem kasy na jego leczenie ( ͡° ʖ̯ ͡°))

https://www.facebook.com/FoondacjaFelis/

głównie pomagają kotom,
Jeszczce pytanie do Mirków co się boja Ze Trump zostawi Polskę. Powiedzcie mi, przez te 8 lat Obamy Polska stała się jakimś partnerem USA?


@Oskarek89: Ale tu nie chodzi o partnerstwo z Polską, tylko jaki USA ma stosunek do Europy jako całości, do udziału w NATO, do tego na co pozwalają Rosji.

Polski to dotyczy, więc Obama nie musiał myśleć specjalnie o Polsce by podejmować decyzję dobre dla nas.
@rzep: Obama podejmował złe decyzje dla Polski. Brak tarczy antyrakietowej. Wycofanie się USA z Europy. Uległość wobec Putina. Nie sądzę, aby Trump to zmienił, ale niczego nie można wykluczyć, podczas gdy wiadomo było, że Clinton to przedłużenie polityki Obamy.