Wpis z mikrobloga

Mirki polecicie jakiegoś drona do 300 zł. Wiadomo że jak im taniej tym lepiej. Na początek chce coś taniego a jak się wkręcić to coś lepszego. Potrzebuję go pod choinkę na prezent. Znalazłem coś Takiego
Chce żeby jakoś latało i nagrywało. Wykorzystanie bardzo rekreacyjne.
Podgląd na telefonie mile widziany ale nie obowiązkowy.

Czy powyższy drona nadaje się do czegoś?

#dron #drony #allegro z #aliexpress chyba już nie dojdzie.
  • 13
@trollasek: musi być nowy z paragonem.
@FlyToy_PL: nie orientuje się wgl czy dobry czy nie. Ogólnie musi mieć możliwość latania minimum 30 minut więc oczywiście biorę pod uwagę dodatkowe aku. (dlatego też na allegro znalazłem z dodatkami 4xaku

No i najlepiej jakby ten dron był dość duży. Bo głupio podarować komuś coś co się niemal w dłoni zmieści.

Zapomniałem dodać najważniejsze MUSI mieć powrót do bezpiecznej strefy/kontrolera.
Ogólnie musi mieć możliwość latania minimum 30 minut


@Dicon93: no to ja życzę powodzenia

ogólnie za dużo wymagasz w takiej kwocie

poza tym, tagujesz aliexpress a chcesz paragon, WTF? o.0
@trollasek: bo z Ali raczej nie zdarzy przyjść. Jeśli zdarzy to z chęcią zamówię bo i tak wszystko z allegro jest z Chin tylko ktoś szybciej pomyślał.
Chcesz mi powiedzieć że sprzedajesz nowego drona za 150 $ i że zmieści się w moim budżecie?

30 minut po wymianie baterii może nawet i 2 ale żeby cena wraz z bateriami zamknęła się w budżecie.
@Dicon93: Weź pod uwagę, że takie drony wymagają przerwy między wymianą baterii, w przeciwnym razie zakup sobie dodatkowe silniki, bo łatwo je zejedziesz.

Czas będzie krótszy na włączonym FPV, nie mówiąc już o zasięgu FPV na 2,4 GHz, tak że powodzenia.