Wpis z mikrobloga

Mariusz Jakus z Chrzanowa. Jeden z moich ulubionych aktorow - Tygrys w Samowolce i Kosior w Symetrii. Mimo zakazanej geby, normalny facet (mialem okazje poznac, bo tez mam korzenie z Chrzanowa) - hoduje zwierzatka (ma swinki morskie i goldeny sztuk 3), fundacje pomagajaca chorym na raka i w zyciu prywatnym nie przeklina (za bardzo). Wzorowy tata. #filmpolski #aktor
profumo - Mariusz Jakus z Chrzanowa. Jeden z moich ulubionych aktorow - Tygrys w Samo...

źródło: comment_mUNg7QzWxSUa7sNPfyDSc5cVTrVGAyJa.jpg

Pobierz
  • 21
@profumo: Co Ty pitolisz, on jest z Jaworzna. W sumie niedaleko Chrzanowa. Jego matka (żyjąca jeszcze) uczyła mnie w podstawówce polskiego, jego ojciec (nieżyjący) uczył mnie fizyki. Mieszkali (matka wciąż) w mieszkaniu wydzielonym z części szkoły. Gdy chodziłem do podstawówki (gdzieś 30 lat temu....o #!$%@?), byli zagorzałymi budowniczymi socjalizmu, obecnie jego matka okupuje pierwszą ławkę w kościele.
Grałem z nim za gówniaka w jednym spektaklu w Łodzi. Spoko ziomek, nawet mnie kiedyś bronił jak Ireneusz Czop cisnął ze mnie beke, że przez pół roku czytam jedną książkę.