Wpis z mikrobloga

Patrząc na chaos medialny w ostatnich dniach (strach przed zawaleniem się liberalnej ideologii jest ogromny), szaleńcze zaprzeczanie przez największe media przewagi Trumpa, 8 letnie nieudane marksistowskie eksperymenty autorstwa Obamy. Myślę że ludzie nie uwierzą w kolejne obietnice poprawy.
Donald to kandydat anty-systemowy, który świetnie zmobilizował elektorat. Obstawiam że to Trump zostanie kolejnym Prezydentem USA.
Polacy żyją w fałszu, gdyż nasze media bezmyślnie papugują zachodnie największe liberalne gazety i telewizję.
Jestem pewien że po zwycięstwie Trumpa nagłówki będą brzmiały "SZOK, NIEDOWIERZANIE,FASZYZM" nikt tego nie mógł przewidzieć !! Dla ludzi którzy maja wyprany mózg z pewnością to będzie szok. #oswiadczenie #amerykawybiera2016
Pobierz c.....n - Patrząc na chaos medialny w ostatnich dniach (strach przed zawaleniem się l...
źródło: comment_jrSa7khepiSvQRj2IWRRfyHkyylgt4Pm.jpg
  • 9
@WincyjBroni: @sledz: Nigdzie nie napisałem że większość ludzi w USA ma wyprany mózg przez lewice, miałem na myśli tylko elektorat clinton i Polaków którzy znają wybory z TV.
@szpoq: Myślę globaliści nie mają jeszcze aż takiej władzy aby wpływać bezpośrednio na wynik wyborów największego mocarstwa świata z taką tradycją demokracji. Dowodem jest fakt iż Trump osoba kompletnie nieprzewidywalna zaszła aż tak daleko. Pamiętajmy że istnieją wpływowi ludzie którym nie
@crystaldragon: Ale Kennedy'ego to zdjęli z urzędu za wczasu. Jak na to patrze, to wydaje mnie się, że świat jest gorszy, ciemniejszy niż sobie wyobrażamy. U nas jest mało piniondzów, to i sie z wora nie sypało. Ale co stało się w dużo bogatszej Austrii? Ludzie za frajer nadstawiali karku?
@crystaldragon: Donald nie jest anty-systemowy. To człowiek u którego przez lata była po kasę połowa Senatu. Jest z nimi po imieniu, zapraszali go na swoje imprezki, imieninki (tu sławne zdjęcie z mr. mrs. Clinton), załatwiał z nimi swoje interesy, dotacje, zmiany prawa lokalnego dla swoich biznesów.
Ma hasła anty-systemowe, ale nie udawajmy że nie jest częścią systemu.
@sledz: Oczywiście że nie znają programu, idą do urn motywowani tylko uogólnionym pojęciem jakiejkolwiek zmiany. I takie nastroje panują obecnie w USA. Podobnie było w Polsce gdzie ludzie po 8 latach byli zmęczeni pro-unijnym rządami PO, najpierw wybrali Dude a potem Pis.
@Vandal: Wiem o tym, ale prawda nikogo nie obchodzi. Liczy się tylko to jak go ludzie postrzegają. Z tego względu wygra wybory.