Wpis z mikrobloga

Ziomeczki szukam i szukam, myślę i myślę, i nic nie mogę wymyślić. Na codzień ubieram się raczej elegancko, na zimę płaszcz + trzewiki, coś w ten deseń zazwyczaj. Ale że do pracy nie muszę przychodzić formalnie ubrany, to jednak wygoda często przeważa. Mam granatową zimową kurtałkę, ale za cholerę nie mogę sobie do niej dobrać żadnych w miarę fajnych butów. Nie wiem nawet czego szukać. Takich żeby założyć taką śniegówkę z 4F, do tego jakieś jeansy/ciemne spodnie bawełniane. Kurtka bardzo podobna do tej środkowej ze zdjęcia, moze trochę ciemniejsza.

Poratujcie jakąś propozycją cobym nie wyglądał jak debil, bo zaczyna się zimno w stopy robić. ;)
#modameska #ubierajsiezwykopem
Pobierz burzovsky - Ziomeczki szukam i szukam, myślę i myślę, i nic nie mogę wymyślić. Na cod...
źródło: comment_YN2qBFZ0Bb7uGtGJvskw8nhJQWXH1rMu.jpg
  • 2
@maltir: No właśnie wolałbym nie wydawać 700 zł na buty, które będę nosił jedynie do tej kurtki. Nie ukrywam, że noszę się głównie elegancko/smart casual, a tą kurteczkę i takie buty ubieram tylko w szczególnych przypadkach i na chwilę, żeby przebrnąć z domu do pracy gdzie i tak przebieram się w kapciuchy. ;)

Poza tym bardziej niż o konkretny model/markę, chodziło mi o styl butów jaki by pasował do tego. Myślałem