Wpis z mikrobloga

@TymRazemNieBedeBordo: Siedzę od 15 lat w branży około-reklamowej, a wcześniej miałem krótkie romanse m.in. z miesięcznikami i ich działami DTP gdzie mieli pokalibrowane profesjonalne monitory. Nie powiem - robiło wrażenie, ale szkoda oczu na odświeżanie CRT i piwnieczeniu w pomieszczeniu bez okien.

Do tego technologia jest na takim etapie, że nawet budżetowe monitorki na IPS potrafią robić deltę E w okolicach 4-5, a to już jest genialny wynik do amatorskich
  • Odpowiedz
@Goofas Za 355zł widziałem della u2410 - posiadam i polecam.
24 cale, IPS, 1920x1200px, pivot, jeden z profili Adobe RGB, hdmi jest
Podświetlenie jest jednak świetlówkowe, za to barwy miażdżą.
  • Odpowiedz
pierwszy z brzegu jaki wyskoczyl

pewnie za slaby do super profesjonalnej obrobki grafiki czy gier na uber ustawieniach, ale do normalnego uzytku, gier itd. Jest w sam raz


@FireDash: To chyba na TN.
Za 300 to można 2209WA po leasingu i modlić się, żeby nie miał nabite 30k godzin
@Goofas
  • Odpowiedz
@Goofas: Wykopki jak widzę pomocne, 30 komentarzy żadnych konkretów...

350zł to rzeczywiście zdecydowanie za mało jak na monitor do profesjonalnej pracy z grafiką. Na allegro pojawiły się ostatnio takie Phillipsy w cenach 350-400zł, na oko to nie jest nasza dystrybucja i gwarancji pewnie nie ma, ale monitory niby nówki w kartonach. Taniej nie kupisz 23'' FHD IPS. Ja bym popytał co i jak i ryzykował zakup.

Za 300 to można
  • Odpowiedz