Wpis z mikrobloga

@Jordandc: Funt na początku spadł o jakieś 30 groszy po wiadomości o planowanym Brexicie, a aktualnie jest około 50-60gr poniżej średniej ceny jaka za niego była w ostatnich latach czyli coś w okolicach 5,4zł (zdarzało się, że bywał i po 5,7-6zł ale chwilowo), także powtarzam, zesra się, a nie spadnie o złotówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@Jordandc: Jeżeli twierdzisz, że na drugi dzień po ogłoszeniu wyników spadnie o złotówkę to chyba nie wiesz o czym mówisz i jesteśmy w jakiejś sferze nierealnych marzeń xD, ale w perspektywie powiedzmy 3 miesięcy być może, w co jednak też wątpię.

Jak będzie 3,5 to będzie dobrze.

Co musiałoby się stać, żeby waluta tak mocnego kraju spadła o 25% z dnia na dzień, bo na pewno nie wygrana jednego z tych
@Dezynwoltura: ja mysle ze spadnie na przestrzeni 8 miesiecy . Tylko głupcy moga myśleć ze z dnia na dzien. Z dnia na dzien spadnie o 20gr. Ja pamietam złote czasy ebaya bodaj 2007 rok jak dolec kosztował 2,40 z groszem
3,50 mamy zagwarantowane juz w 1 tyg po wyborach . Takie moje zdanie. Pozniej sukcesywnie wraz z krokami prezydenta czy to clinton czy trumps dolar bedzie leciał w dol. A najbardziej stabilna waluta stanie sie rubel :)